Anna Wendzikowska zaczyna ćwiczyć z osobistym trenerem. "Nigdy tak naprawdę nie byłam w dobrej formie"

Anna Wendzikowska od zawsze mogła pochwalić się szczupłą i atrakcyjną sylwetką. Jak sama jednak przyznała, nigdy nie była w dobrej formie. Ma się jednak to zmienić, zaczyna ćwiczyć pod czujnym okiem trenera personalnego.

Anna Wendzikowska to rozpoznawalna prezenterka i dziennikarka, która może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Jej fani niejednokrotnie zachwycali się jej wyglądem, a w szczególności bardzo długimi i chudymi nogami. Tym razem Wendzikowska zdecydowała się na szczerze wyznanie - będzie trenowała z osobistym trenerem. 

Anna Wendzikowska zaczyna profesjonalne treningi 

Anna Wendzikowska zdecydowała się na ważny krok i podjęła decyzję o rozpoczęciu treningów z trenerem personalnym. Choć prezenterka zawsze wyglądała rewelacyjnie, nawet tuż po ciąży, postanowiła bardziej zadbać o swoje ciało. 

 
Dwa miesiące temu pisałam Wam, że zmieniam swoje nawyki, że zaczynam regularnie ćwiczyć. Z trenerem... ! Nigdy tego nie robiłam.  Zawsze byłam szczupła, zawsze się ruszałam. Ale nigdy tak naprawdę nie byłam w dobrej formie. Postanowiłam to zmienić  i póki co trzymam się planu. Ćwiczę dwa razy w tygodniu. Widzę pierwsze efekty i bardzo mnie to motywuje

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Wielu fanów zareagowało dość nieprzychylnie na słowa Wendzikowskiej. Pojawiali się jednak i tacy, którzy byli pod wielkim wrażeniem planów prezenterki. 

Pani Aniu pupa naprawdę nie fajna i proszę się nie oburzać, bo widać ze Pani dba o siebie, ale to zdjęcie jest mocno nie korzystne dla Pani...
Figura petarda :) piękne ciało! Jest Pani piękna kobieta, nigdy nie dogodzimy ludziom
Dobrze mieć swój plan, Dobry plan treningowy wystarczy. Najlepiej opierać się na czymś lub na kimś (mówię o profesjonaliści)

- komentowali internauci. 

Jak widać, Anna Wendzikowska postanowiła zaufać profesjonalistom i przystąpiła do intensywnej pracy dla swoim ciałem. Wielu komentujących nie wierzy jej jednak, że do tej pory zdawała się jedynie na swoje dobre geny. Jak jest naprawdę? Tego niestety nie wiemy. Możemy jedynie czekać na kolejne efekty ćwiczeń dziennikarki. 

Paulina Sykut-Jeżyna także ćwiczy na siłowni. Jak wygląda jej trening? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.