47-letnia Gwyneth Paltrow trenuje na siłowni. Stosuje kilka trików, dzięki którym wygląda naprawdę świetnie

Gwyneth Paltrow w tym roku skończyła 47 lat. Wygląda naprawdę pięknie, a wszystko to zasługa kilku sprawdzonych trików. Tym razem aktorka pokazała też, jak ćwiczy na siłowni.

Gwyneth Paltrow prowadzi aktywny tryb życia i wciąż pozostaje w świetnej formie. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała, jak ćwiczy. Na sali treningowej prezentuje się naprawdę świetnie, a jej ciało jest wysportowanej i w dobrej kondycji. 

47-letnia Gwyneth Paltrow ćwiczy na siłowni

Gwyneth Paltrow już od dobrych kilkunastu lat ćwiczy razem ze swoją trenerką, Tracy Anderson. To dzięki niej uzyskała tak idealną figurę. Aktorka przede wszystkim lubi skupiać się na pracy z drobnymi grupami mięśni poprzez powtarzające się ruchy. Współpraca Paltrow z Anderson rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to Gwyneth urodziła swoje drugie dziecko i zapragnęła pozbyć się 10 kilogramów

 

Gwyneth Paltrow efekty ciężkiej pracy na siłowni zawdzięcza właśnie współpracy ze swoją osobistą trenerką. Aktorka rozpoczyna swój dzień od szybkiego koktajlu waniliowego z mlekiem migdałowym i olejem kokosowym. Na lunch zazwyczaj wybiera warzywa, owoce i ziarna. Unika glutenu i zbyt dużej ilości węglowodanów. 

Paltrow stara się unikać przetworzonej żywności, a także suplementuje multiwitaminę, trochę oleju z ryb i zioła, aby jej organizm mógł dobrze funkcjonować. Gwyneth potrafi ćwiczyć do dwóch godzin dziennie przez sześć dni w tygodniu. Stara się także nie jeść zbyt dużo białka, jajek i tłustych potraw. Ćwiczy regularnie i śpi co najmniej siedem-osiem godzin dziennie. Wtedy czuje się naprawdę wypoczęta i gotowa do podejmowania nowych wyzwań. 

Także Cindy Crawfod intensywnie ćwiczy na siłowni. Zobacz, jak wygląda jej trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.