Anna Lewandowska stoi na głowie i zachęca do treningu. Trenerka promuje swoje ćwiczenia

Anna Lewandowska zachęca na Instagramie do porannego treningu. Poleca też swoją aplikację, która pomoże prawidłowo wykonać polecane ćwiczenia.

Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, Anna Lewandowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła doradzić swoim obserwatorom, jak powinna wyglądać dobrze przeprowadzona rozgrzewka.

 

Anna Lewandowska prezentuje swoją rozgrzewkę

Trenerka zawsze podkreśla, że przed treningiem należy prawidłowo rozgrzać ciało. Odpowiednie przygotowanie mięśni do intensywnego treningu pomaga uniknąć bolesnych kontuzji. Lewandowska poleca fanom swój zestaw ćwiczeń, który można zobaczyć w aplikacji "Diet & Training by Ann". 

Niedzielny Trening z Anną Lewandowską

Anna przedstawia plan ćwiczeń na niedzielny poranek; zachęca do wypróbowania treningu "full body", a następnie przejście do "karate cardio military". Lewandowska zaznacza, że nawet bardziej zabiegane osoby powinny poświęcić choć 15-18 minut dziennie na ćwiczenia. Dobrze ułożony plan, nawet trwający mniej niż 20 minut, powtarzany systematycznie, przynosi zadowalające efekty. 

Diet & Training by Ann - efekty korzystania z aplikacji

Na Instagramie można znaleźć konto, na którym Anna Lewandowska dzieli się rezultatami, jakie osiągają osoby korzystające z jej aplikacji. Posty na profilu przedstawiają też przykładowy plan treningowy, czy diety. Można również zobaczyć nagrania wideo z proponowanymi ćwiczeniami. 

Dieta Anny Lewandowskiej

Trenerka fitness stara się nie ulegać swoim słabościom, jakimi bez wątpienia są słodycze, zwłaszcza czekolada oraz mus kokosowy. Jednak nie trzyma się restrykcyjnie diety - nie kontroluje liczby spożywanych kalorii. Anna zawsze podkreśla, że przy ustawianiu jadłospisu i treningów najważniejszy jest rozsądek. Właściwa dzienna porcja kalorii dostarcza organizmowi niezbędnych witamin. Ograniczenie kalorii nie musi zawsze być równoznaczne z utratą wagi. Trzeba też uważać na produkty, które zawierają alergeny. W diecie trenerki nie znajdziemy pszenicy. Lewandowska ograniczyła też produkty z glutenem, który dopuszcza jedynie w śladowych ilościach. 

Szczere rozmowy z Anną Lewandowską. Trenerka fitness gościem "Przerwy na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.