Serena Williams uprawia jogę na świeżym powietrzu. Towarzyszy jej dwuletnia córka

Serena Williams podzieliła się zdjęciem z nietypowego treningu. Znana tenisistka ćwiczy razem z córką.

Serena Williams to wyjątkowo aktywna gwiazda. Światowej sławy tenisistka uwielbia różne sporty. Na Instagramie zdobywa wielu fanów, pokazując zdjęcia z treningów, zawodów, ale i tych z rodziną. Ostatnio pochwaliła się fotografią z nietypowych zajęć. Serena trenowała razem ze swoją dwuletnią córką.

Serena Williams ćwiczy jogę z córką

Tenisistka postanowiła zachęcić swoją córkę do aktywności fizycznej. Razem wykonują proste ćwiczenia na świeżym powietrzu. Serena pokazała małej podopiecznej nieskomplikowane figury z jogi. Jak widać na zdjęciu, Alexis bardzo się zaangażowała. Wspólne ćwiczenia to doskonały pomysł, aby przekonać najmłodszych do uprawiania sportów. 

 

Serena Williams - trening na utrzymanie sylwetki

Serena dba o swoją kondycję, nie tylko grając zawodowo w tenisa. Obserwatorzy przeglądając na Instagramie jej posty, mogą zobaczyć, jak wyglądają jej treningi. Aby zachować kondycję, gwiazda trenuje zumbę i pływanie, jeździ na długie przejażdżki rowerowe oraz często biega. Aby zrelaksować ciało i rozciągnąć mięśnie, uprawia jogę. 

Serena Williams - dieta

Co znajduje się w jadłospisie sportsmenki? Podstawą diety Sereny są produkty pochodzenia roślinnego. W rozmowie z magazynem "Bon Apetit" Williams przyznała, że po urodzeniu córki przeszła na weganizm. Początki nowych nawyków żywieniowych nie były proste. Przez pewien czas włączała do swojej diety ryby i kurczaka. Aby urozmaicić potrawy, często przygotowuje bomby witaminowe w formie smoothie. Wyznała również, że kocha dobre jedzenie, ale dzielne trzyma się restrykcyjnej diety, której jako zawodowa tenisistka musi przestrzegać. Na śniadanie zwykle zjada owsiankę z owocami i masłem orzechowym. Lunch stanowi sałatka. Ostatnim posiłkiem jest brązowy ryż z warzywami.

Jak zacząć trenować jogę? Zobacz podstawowe ćwiczenia: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA