Anna Gzyra-Augustynowicz namawia do trenowania jogi. "Z ćwiczeń chciałam wyjść umordowana i chudsza"

Anna Gzyra- Augustynowicz to prywatnie mama dwójki dzieci. Aktorka w tym roku skończyła 35 lat, a na Instagramie pochwaliła się, że właśnie przekonała się do treningów jogi. Jak sama przyznaje, nie sądziła, że mogą być one aż tak wyczerpujące.

Anna Gzyra-Augustynowicz to aktorka, która ostatnio wycofała się nieco ze świata show-biznesu. Co prawda nie do końca wiadomo, czym się teraz zajmuje, ale na Instagramie zamieszcza zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego. Tym razem postanowiła pokazać zdjęcia z treningu jogi i zdradzić, co sądzi o tym sporcie. 

Anna Gzyra-Augustynowicz namawia do trenowania jogi

Anna Gzyra-Augustynowicz przygodę z jogą rozpoczęła dopiero niedawno. Aktorka znana jest przede wszystkim z roli Sylwii Okońskiej  z serialu "M jak miłość". Grała też w kilku teatrach, a nawet wystąpiła w w filmie "Jutro idziemy do kina". Teraz widać, że bardziej skupia się na swoim życiu prywatnym i nie boi się eksperymentować z nowymi aktywnościami. Postawiła więc na jogę. 

 
Joga kojarzyła mi się z mało efektywnym treningiem, a ja idąc ćwiczyć chciałam wyjść umordowana i chudsza :D A jednak!! Joga angażuje mięśnie tak bardzo, że po niektórych zajęciach mam zakwasy... Mój Tata jest gigantem jogi! Zatem ten rodzaj aktywności jest mi dobrze znany, ale zajęło mi dwadzieścia lat by dać sobie i jej szansę

- napisała pod zdjęciem. 

Jej obserwatorzy od razu zareagowali na zamieszczony przez nią post. Pojawiło się sporo komentarzy, które bezpośrednio dotyczą poruszonego przez aktorkę tematu. 

Przepięknie wyglądasz, Aniu
Ania, zobaczysz, że warto!
Zaj*biste masz nóżki

- komplementowali fani pod zdjęciem. 

Jak widać, Anna Gzyra-Augustynowicz nie boi się wyznań i namawia swoich obserwatorów do spróbowania treningu jogi. Czekamy na więcej zdjęć z sali treningowej! 

Joga dla początkujących wcale nie musi być trudna: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.