Ewa Chodakowska rozdała uczestniczkom tygodnia metamorfoz prezenty za 20 tys. złotych. Ma rozmach!

Ewa Chodakowska obecnie przebywa na kolejnym tygodniu metamorfoz, gdzie w szczególny sposób postanowiła dopieścić swoje fanki. Trenerka rozdała im prezenty warte aż 20 tys. złotych!

Obozy Ewy Chodakowskiej wyprzedają się jak świeże bułeczki. Trenerka wspólnie z uczestniczkami tym razem trenuje nad polskim morzem w okolicach Mielna. Gwiazda często nagradza najbardziej zaangażowane uczestniczki, ale to, co zrobiła tym razem, przebiło wszystko. 

Ewa Chodakowska rozdała kostiumy Missionswim

Każda uczestniczka dostała od Ewy Chodakowskiej kostium jej marki Missionswim z najnowszej kolekcji. Na Insta Story Chodakowska pokazała reakcje swoich fanek i trzeba przyznać, że były one nieźle zdziwione, kiedy ich idolka powiedziała, że ma kostium dla każdej z pań. Jak wiadomo, nie należą one do najtańszych, dlatego wartość całego prezentu to aż 20 tys. złotych! Do tej pory Ewa Chodakowska nie miała aż takiego rozmachu. Zobaczcie sami. 

Zobacz wideo

Warto dodać, że stroje kąpielowe, które otrzymały uczestniczki, zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby akcji #STOPPRZEMOCY, w którą Ewa Chodakowska angażuje się aktywnie od półtora roku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.