Ellie Goulding pokazała swój trening na siłowni. Trenuje boks, a jej kondycja zaskakuje

Ellie Goulding skończyła 32 lata i niedawno wzięła ślub. Tym razem wybrała się na salę treningową, by spróbować swoich sił w ćwiczeniach opartych na boksie. Widać, że ma w sobie bardzo dużo energii i nie brak jej motywacji.

Ellie Goulding systematycznie ćwiczy i dba o swoje ciało najlepiej jak potrafi. Efekty jej starań przekładają się na piękną sylwetkę i zdrowy organizm. W mediach społecznościowych piosenkarka lubi pokazywać swoje życie prywatne i drobne urywki z koncertów oraz najnowszych projektów muzycznych. Tym razem pokazała, jak wyglądał jej trening boksu na siłowni. 

Ellie Goulding pokazała swój trening na siłowni

Ellie Goulding, jak widać, nie boi się podejmować nowych wyzwań i podobnie stało się tym razem. Piosenkarka wzięła rękawice bokserskie i przystąpiła do intensywnego treningu boksu. Wykonywane przez nią ćwiczenia i pozy nie należą do najłatwiejszych, a sama artystka sprawia wrażenie mocno zmęczonej. 

Zobacz wideo

Fani piosenkarki od początku mocno dopingują ją i wyczekują kolejnych wstawek w formie zdjęć i filmów z siłowni. Goulding nieraz chwaliła się wysportowanym ciałem w bikini. I rzeczywiście, jej mięśnie i kondycja robią wrażenie. 

To właśnie boks jest tego rodzaju treningiem, który zmusza ciało do pracy wszystkich mięśni. To idealny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie ciała. Efekty z ćwiczeń można dojrzeć stosunkowo szybko, głównie dzięki intensywności przeprowadzanych treningów. Taki 45 minutowa sesja spala 600 do 800 kcal. Poprawia kondycję i wytrzymałość. Dodatkowo świetnie rozładowuje stres i poprawia koncentrację i pamięć. Wiele kobiet docenia go także za idealny wstęp do sztuk walki i jest skuteczną formą samoobrony. 

Goulding nie potrafi odpuścić żadnego treningu. Jest sumienna i dzięki temu jej ciało jest w tak świetnej kondycji. Czekamy na kolejne nagrania z siłowni! 

Także Julia Wieniawa trenuje boks na siłowni. Zobacz, jak jej poszło: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA