Kelly Clarkson schudła. Piosenkarka zdradza szczegóły diety i promuje zdrowe podejście do swojego ciała

Kelly Clarkson zachwyca swoich fanów piękną sylwetką. Piosenkarka przebyła długą drogę, aby osiągnąć wymarzoną wagę. Na łamach magazynu "People" podzieliła się swoją historią

Kelly Clarkson rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 2002 roku.Trzy lata po debiucie wygrała nagrodę American Music Awards i zdobyła tytuł artysty roku. Przez lata aktywności zawodowej jej wygląd ulegał ciągłej zmianie. Parę lat temu gwiazda mocno przytyła. W ostatnim czasie piosenkarce udało się schudnąć. Jaki jest sekret jej diety?

 

Kelly Clarkson promuje zdrowe podejście do wagi

Fani trenerki amerykańskiego "The Voice" uwielbiają jej szczerość i otwartość. Uśmiechnięta Kelly nie ma problemu z odpowiadaniem na pytania o swoją wagę. Kelly przyznała, że schudła ostatnio 16 kilogramów. Bardzo ważna dla Clarkson jest samoakceptacja. Dobre samopoczucie sprawia, że gwiazda nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na temat wagi. 

Czy nowa sylwetka Kelly to zasługi treningów?

Piosenkarka rok temu wyznała na Twitterze, że nie cierpi siłowni i męczących zajęć. W rozmowie z magazynem "Extra" podkreśla:

Naprawdę, nie uprawiam żadnych treningów! Wiele osób uważa, że ćwiczę, a ja nie sądzę, żebym kiedykolwiek zdecydowała się na jakiś sport! 

- powiedziała Kelly.

W jaki sposób Clarkson udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy? 

Kelly postanowiła zmodyfikować swoją dietę. Pierwszym krokiem do zmiany nawyków żywieniowych było zakupienie książki Stevena Grundry'ego "The Plant Paradox". Piosenkarka znalazła w niej informacje, w jak przygotowywać posiłki oraz jak szukać i wybierać zdrowe, organiczne produkty bez GMO i konserwantów. W wywiadzie dla "Extra" gwiazda zdradziła sekret:

Nie przeszłam na dietę odchudzającą dla samego zrzucenia wagi. Najważniejszym powodem były problemy zdrowotne. Cierpię na chorobę autoimmunologiczną, przez którą ciągle brałam leki. Dieta zaproponowana przez Stevena Grundry'ego pozwoliła mi na rezygnację z leczenia farmakologicznego. 

- zaznacza Clarkson.

Obecna dieta Kelly

Piosenkarka przyznała w rozmowie z "Today", że jej sposób żywienia nie odbiega od normy, jedyną zmianą jest używanie innych, ekologicznych i mniej przetworzonych składników. Kelly uwielbia smażonego kurczaka (koniecznie z ferm, które nie stosują hormonów), tapiokę, mąkę maniokową oraz migdałową. Clarkson zaznacza, że dieta nie należy do najtańszych, ale przynosi zadowalające efekty.

Jak sobie radzić z hejtem?

Od wielu lat Kelly dostaje mnóstwo komentarzy na swój temat, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.  Gwiazda potrafi sobie świetnie radzić z trudnymi opiniami. Wie, że zawsze znajdzie się ktoś chudszy lub grubszy i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Najważniejsze dla Clarkson są akceptacja i szczęście. A dla każdego szczęście wygląda inaczej. 

Gwiazdy o swojej diecie i treningach. Zobacz wypowiedź Mai Sablewskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.