Anna Kalczyńska promuje weganizm. Inspiracji szuka w książce znanego kucharza: "Przemycę teraz dzieciom mnóstwo zdrowych dań"

Anna Kalczyńska jest miłośniczką kuchni roślinnych. Dziennikarka była na diecie wegetariańskiej, która zmieniła jej podejście do przygotowania posiłków. Teraz promuje książkę poświęconą weganizmowi.

Anna Kalczyńska jest dobrze znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Może pochwalić się piękną sylwetką i promieniejącym wyglądem. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" często podkreśla, jak ważne jest zdrowe odżywianie.

Kalczyńska promuje weganizm

Ostatnio prezenterka postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie swoim najnowszym zakupem. Kalczyńska zaopatrzyła się w książkę Jamiego Olivera o diecie wegańskiej. Dziennikarka cieszy się, że dzięki przepisom Oliviera wniesie do jadłospisu swoich dzieci zdrowe i smaczne posiłki.

Nareszcie... Jamie zabrał się za przepisy dla tych, którzy chcą urozmaicić swoje menu, a nie jedzą mięsa. Dla mnie super opcja, szczególnie, że jeśli chodzi o dania wege, moje dzieci jedzą na zmianę spaghetti i pizzę margheritę (...). Czuję, że moja rodzina i Jamie Oliver nadają na tych samych falach.  I fajnie, bo przemycę im teraz mnóstwo zdrowych i smacznych dań. - napisała. 
 

Kim jest Jamie Oliver?

Autorem promowanej przez prezenterkę książki o weganizmie jest Jamie Oliver - brytyjski kucharz, autor wielu książek ze zdrowymi przepisami. Swoimi daniami inspiruje ludzi na całym świecie. Od wielu lat udziela się też w brytyjskiej telewizji, gdzie prowadzi wiele programów kulinarnych. W Polsce przepisy Jamiego można też znaleźć w czasopiśmie "Kuchnia". 

Dieta Anny Kalczyńskiej 

Po zastosowanej diecie odchudzającej Kalczyńska starała się utrzymać nową wagę. Przy dbaniu o linię pomaga jej rezygnacja z produktów, które zawierają bardzo dużo kalorii jak np. jasny makaron. W 2017 roku gwiazda przeszła na wegetarianizm, który pomógł jej w chorobie - dziennikarka cierpi na Hashimoto (schorzenie tarczycy). Dieta wegetariańska sprawiła, że Kalczyńska poczuła się znacznie lepiej, nie spowodowała żadnych dolegliwości przy tarczycy. 

Dbanie o aktywność fizyczną przy dzieciach 

Zapracowana Kalczyńska każdą wolną chwilę stara się poświęcić dzieciom. Razem aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Prezenterka ceni każdy wspólny moment, uwielbia jeździć całą rodziną na wakacje, o czym chętnie informuje swoich obserwatorów na Instagramie, wrzucając zdjęcia ze wszystkimi członkami rodziny. Dziennikarka wielokrotnie opowiadała, że jej ulubioną formą aktywności jest m.in. jazda na rowerze oraz nartach, pływanie oraz bieganie. Dodatkowo, wszystkie te sporty może uprawiać całą rodziną.

Trzeba przyznać, że 43-letnia prezenterka wygląda świetnie, a ćwiczenia i stosowana dieta niezwykle jej służą.

Jak poprawnie wykonać trening brzucha na siłowni? Zobacz wideo: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.