Anna Lewandowska walczy z marnowaniem żywności. Teraz w jej kawiarni zjesz taniej

Restauracja Anny Lewandowskiej, "Healthy Store by Ann" przeciwstawia się marnowaniu żywności. Teraz będzie można oficjalnie zakupić produkty, które nie sprzedały się przez cały dzień. I to w okazyjnych cenach.

Anna Lewandowska to popularna trenerka, która teraz próbuje swoich sił w restauratorstwie. Healthy Store by Ann nawiązało współpracę z aplikacją Too Good To Go. Dzięki niej będzie można zakupić zalegające w restauracji jedzenie, i to w bardzo promocyjnych cenach. Lewandowska tym samym chce walczyć z niekorzystnym zjawiskiem marnowania żywienia. 

Restauracja Anny Lewandowskiej walczy z marnowaniem żywności

Anna Lewandowska postanowiła walczyć z wyrzucaniem dobrego jedzenia do śmieci. Razem z twórcami aplikacji Too Good To Go połączyli siły w szczytnym celu. Tym tropem poszli też tacy giganci jak Starbucks czy North Fish. Teraz również i Healthy Store by Ann będzie mogło dołożyć swoją cegiełkę do walki z marnowaniem żywności w kraju. 

Jest pięknie! :) Healthy Store Foods by Ann Foods by Ann dołączyło do walki z marnowaniem jedzenia. Cieszymy się bardzo. :D Dzięki! 

- napisali twórcy aplikacji na swoim koncie na Facebooku.

Warto również dodać, że Healthy Store by Ann zaoferowało swoim klientom także dietetyczne wersje swoich jadłospisów. Teraz, dzięki aplikacji, będzie można zakupić jedzenie z restauracji trenerki w okazyjnych cenach i spróbować przygotowanych przez nią posiłków. 

Anna Lewandowska jest osobą niezwykle wszechstronną i jak widać, do swoim projektów podchodzi bardzo skrupulatnie. Mamy nadzieję, że ta najnowsza inicjatywa spotka się z szerokim zainteresowaniem i przyczyni się do ratowania planety. 

Anna Lewandowska zdradziła, jakie ma plany na przyszłość w najnowszym odcinku "Przerwa na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.