Mamiko 獞iczy z najs造nniejszym trenerem gwiazd. Jej sylwetka robi wra瞠nie, a teraz widzimy, jak na ni pracuje

Mamiko Yoko udost瘼ni豉 na swoim Instagramie materia造 wideo z treningu na si這wni. Trener youtuberki to bardzo znany instruktor gwiazd.

Weronika Heck to 28-letnia youtuberka, znana pod pseudonimem Mamiko Yoko. Celebrytka posiada duże grono fanów oraz przeciwników, którzy zarzucają jej zbyt duże ingerowanie w wygląd. Mamiko od kilku lat stara się wprowadzić zdrowy tryb życia. Aby zadbać o swoją sylwetkę postanowiła zatrudnić trenera personalnego

Dbanie o zdrową, wysportowaną sylwetkę

Mamiko bardzo chętnie udziela się na Instagramie. Często pokazuje widea z treningów, w których uczestniczy. Jak mogą zobaczyć obserwatorzy, zajęcia celebrytki są bardzo intensywne, pełne najróżniejszych zestawów ćwiczeń. Mamiko zawsze przykłada się do zadań. Widać też, że aktywne spędzanie czasu przynosi jej radość. Warto zwrócić uwagę, kto jest trenerem youtuberki. To znany instruktor gwiazd.

Zobacz wideo

Trening z Tadeuszem Gauerem

Tadeusz Gauer to głośne nazwisko wśród wszystkich gwiazd, dbających o utrzymanie dobrej kondycji. Gauer pilnuje sylwetki takich celebrytów jak Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Weronika Rosati czy Julia Wieniawa. Na oficjalnym Instagramie jego klubu ftness możemy zobaczyć wiele trenujących gwiazd, w tym zdjęcia z zajęć Mamiko ćwiczącej w rękawicach bokserskich. Przeglądając relacje instastory można zobaczyć Yoko trenującą z wykorzystaniem m.in. taśm cz obciążników. 

Zmiana wizerunku pod presją otoczenia

Na początku kariery Mamiko słynęła ze swojej porcelanowej cery, ciemnych włosów oraz bardzo mocnego, gotyckiego makijażu. Kobieta musiała zmierzyć się z dużym hejtem - wiele osób twierdziło, że jej nienaturalnie wąska talia to efekt operacji plastycznej. Mamiko wystąpiła w "Dzień dobry TVN" jako reprezentantka "żywych lalek Barbie", gdzie poruszyła trudny temat mierzenia się z nieprzychylnymi opiniami. W końcu youtuberka postanowiła zmienić wygląd. Diametralnie zmieniła makijaż oraz kolor włosów - celebrytka postanowiła zostać blondynką. Długie, ciemne sukienki z gorsetami zastąpiła barwnymi zestawami w jasnych odcieniach. 

Jak trenują gwiazdy? Zobacz Julię Wieniawę na zajęciach z boksu

Zobacz wideo
Wi璚ej o: