Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży. Zdradziła swoje sekrety

Agnieszka Kaczorowska wprawiła fanów w zdumienie, tak szybko wracając do formy po ciąży. Aktorka postanowiła publicznie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat.

Agnieszka Kaczorowska w lipcu tego roku po raz pierwszy została mamą. W ciągu ostatnich miesięcy uczestniczyła w intensywnych treningach, aby jak najszybciej wrócić do formy. Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie gwiazda podzieliła się swoimi przemyśleniami.

 

Powrót do dawnej wagi

Aktorka przyznała, że karmienie Emilki piersią, pozytywnie wpływało na utratę zbędnych kilogramów. Stopniowo waga wskazywała coraz mniej. Od porodu minęły trzy miesiące, a Kaczorowska wygląda obłędnie. 

Wyznania młodej mamy

Najnowszy post Kaczorowskiej porusza ważny i trudny dla wielu kobiet temat. Powrót do pięknej sylwetki po ciąży nie jest łatwym zadaniem. Gwiazda przyznaje, że miała łatwiej, ponieważ od wczesnych lat trenuje taniec:

Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje

-podkreśla Agnieszka.

Gwiazda podkreśla, że mimo powrotu do wagi sprzed ciąży, jej ciało bardzo się zmieniło. Nadal potrzebuje aktywnych ćwiczeń, bo ciało straciło dawną jędrność, a mięśnie są bardzo słabo widoczne. Młodą mamę czeka jeszcze długa droga do dawnej świetności.

Pamiętajmy o aktywności fizycznej w czasie ciąży

Kaczorowska jest pewna, że w zrzucaniu zbędnych kilogramów pomógł ruch w czasie ciąży. Jej ulubioną formą aktywności był taniec, do którego zachęca swoje fanki - oczywiście jeśli nie mają żadnych zdrowotnych przeciwwskazań.

Dieta po urodzeniu dziecka

Agnieszka przyznaje, że nie uznaje żadnych diet odchudzających. Stara się jeść zdrowo i przygotowywać posiłki z pełnowartościowych produktów, jednak jest całkowicie przeciwna sztywnego liczenia kalorii:

Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje

-podkreśla w swoim wpisie Kaczorowska. 

Pozytywne myślenie może zdziałać cuda

Aktorka wspomina o tym, jak wielki wpływ na nasze samopoczucie mają emocje. Jak widać na załączonym zdjęciu, Agnieszka czuje się świetnie, a pozytywne myślenie naprawdę pomaga w treningach i dbaniu o siebie.

Jak wyćwiczyć piękną talię? Zobacz ćwiczenia: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.