60 kilogramów mniej. Australijka podzieliła się dramatyczną historią i ujawniła sekrety diety

Australijka Sarah Grosvenor walczyła ze zbędnymi kilogramami wiele lat. Zastosowane diety nie przynosiły zadowalających efektów. Aby osiągnąć wymarzoną wagę musiała podjąć drastyczne kroki.

Sarah Grosvenor od lat miała problemy z nadmiarem kilogramów. Australijka przez jedzenie niezdrowej żywności wpadła w spiralę przybierania na wadze, której nie była w stanie zatrzymać.

Pierwsze kroki do zrzucenia wagi

Po urodzeniu drugiej córki kobieta postanowiła podjąć poważne działania, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Sarah postanowiła zmienić tryb życia oraz poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Po zabiegu, przy odpowiedniej diecie Grosvenor udało pozbyć się prawie 60 kilogramów. 

 

Walka z nadwagą nie była łatwa

Poważny problem z kilogramami zaczął się w 2012 roku. Sarah bardzo często jadła na mieście, spożywała za dużo niezdrowych przekąsek.

Mój partner uwielbiał wspólne wypady na miasto. Wychodziliśmy razem na niezdrowe posiłki. To była nasza pasja 

- opowiada Sarah w rozmowie z "The Sun".

Ogromnym problemem dla kobiety były napoje energetyczne, które piła w przerażających ilościach:

W najgorszym momencie byłam w stanie wypić litr energetyków dziennie, jedząc przy tym co najmniej jedno danie na wynos. Dodatkowo, potrafiłam zjeść naraz całą tabliczkę czekolady. Budziłam się też w nocy, by podjadać niezdrowe przekąski

- przyznaje Sarah.

Dzieci stały się motywacją do zmiany

Gdy urodziła się druga córka Sarah postanowiła zawalczyć o zmianę sylwetki. Przy dzieciach kobieta miała zdecydowanie więcej zajęć i aktywności, co utrudniały zbędne kilogramy. Starsza siostra Sarah, która również cierpiała na nadwagę zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. To właśnie siostra kobiety namówiła ją na wspomniany zabieg. 

Dieta po operacji

Po powrocie do domu Sarah musiała wprowadzić drastyczne zmiany w odżywianiu. Jej dieta ograniczała się do 800 kalorii. Posiłki musiały składać się z wysokiej zawartości białka i niskiej węglowodanów. Sarah postanowiła się podzielić swoją historią i założyła profil na Instagramie. Kobieta nie spodziewała się, że dzięki temu pozna wspaniałych ludzi, od których dostatnie dodatkowe wsparcie. 

Jak trenować i chudnąć? Zobacz ćwiczenia na odchudzanie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.