Kate Hudson pokazała swoją wersję dietetycznego lunchu. Przepis jest prosty i szybki do zrobienia

Kate Hudson dokładnie rok temu urodziła swoje trzecie dziecko. Aktorka wróciła już do formy sprzed porodu, a teraz pokazała, jak wygląda jej lekki i pożywny lunch. Pokazała krok po kroku, jak go przygotować.

Kate Hudson właśnie skończyła 40 lat i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Jako mama trójki dzieci doskonale wie, co to znaczy codzienna gonitwa i brak czasu na cokolwiek. Postanowiła jednak podzielić się ze swoimi obserwatorami przepis na dietetycznego łososia w sosie z mango. Danie wygląda naprawdę apetycznie i wcale nie jest trudne w przygotowaniu. 

Kate Hudson pokazała swoją wersję dietetycznego lunchu

Kate Hudson zamieściła krótki filmik, na którym przygotowuje pysznego grillowanego łososia w sosie z mango. Danie wygląda na naprawdę pyszne, a do tego nie jest aż tak bardzo kaloryczne. W 100 gramach łososia jest dokładnie 208 kalorii. Aktorka udowadnia tym samym, że można w domu przyrządzić potrawę naprawdę pyszną i wcale nie tuczącą. 

 

Na nagraniu widać, jak Hudson, krok po kroku, przygotowuje wszystkie potrzebne składniki i zaczyna z nich komponować gotowe danie. Aktorka świetnie radzi sobie w kuchni i widać, że gotowanie sprawia jej wiele radości. 

Większość kalorii, jakie spożywa gwiazda, pochodzi z tofu, orzechów, owoców i warzyw. Unika za to dań mięsnych, nabiału, produktów bogatych w gluten i kontroluje ilość spożywanego cukru. Aktorka stara się jeść regularnie, pięć posiłków w ciągu dnia. Hudson ma słabość także do kawy, której smak uwielbia.

Kate Hudson niesamowicie cieszy się ze swojego powrotu do formy. Jak widać, 40-letnia aktorka nie szuka wymówek i regularnie uczęszcza na salę treningową i uważnie dba o dietę. Efekty są naprawdę zaskakujące, a jak wyznała aktorka, we wszystkim pomogła jej także osobista trenerka. 

Także 44-letnia Eva Longoria trenuje na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.