Dawid Kwiatkowski pokazał umięśnione plecy! Jakie ćwiczenia przynoszą tak niesamowite efekty?

Młody piosenkarz pochwalił się na Instagramie efektami pracy na siłowni. Kwiatkowski pokazuje umięśnione plecy.

Dawid Kwiatkowski to gwiazda sceny muzycznej młodego pokolenia. Piosenkarz nazywany "polskim Justinem Bieberem" podzielił się na instagramowym profilu relacją z siłowni. 

 

Młody gwiazdor dorasta

Kwiatkowski zaczynał karierę jako nastolatek. Od kilku lat możemy śledzić jego drogę w polskim showbiznesie. Dużym, poważnym sukcesem Dawida było zdobycie pierwszego miejsca najlepiej sprzedającej się płyty w 2013 roku przez debiutancki album artysty. W styczniu tego roku skończył 23 lata i nie zwalnia tempa, angażując się w coraz więcej projektów, w tym telewizyjnych. Kwiatkowski został jurorem pierwszej edycji show "The Voice of Poland. Kids".

Na początku utwory muzyka były przede wszystkim adresowane do najmłodszych odbiorców. Dzisiaj jesteśmy świadkami dojrzewania Dawida, co ma odzwierciedlenie w jego najnowszych utworach. Zmianę można zauważyć również w samym wyglądzie artysty.

Dawid Kwiatkowski - treningDawid Kwiatkowski - trening Gauer_fitness - Instagram

Kwiatkowski intensywnie trenuje

Muzyk chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z siłowni. Od pewnego czasu trenuje ze znanym i lubianym trenerem gwiazd - Tadeuszem Gauerem. Wspólne zajęcia od podstaw przyniosły niesamowite wyniki. Piosenkarz przechodzi prawdziwą metamorfozę; z nastoletniego gwiazdora zmienia się w młodego, dorastającego mężczyznę. Na instagramowej relacji trenera można zobaczyć ćwiczącego Dawida, który m.in. podnosi sztangi. Warto dodać, że w tym samym miejscu, pod okiem Gauera trenują takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, czy Weronika Rosati. 

Jak wygląda dieta Dawida Kwiatkowskiego?

Przeglądając Instagrama Kwiatkowskiego można zauważyć, że stara się dbać o dietę, co jest niezwykle ważne przy intensywnych treningach. Mimo spożywanych, od czasu do czasu, słodyczy lub fast foodów Dawid dba o odpowiednie posiłki, które pomagają budować odpowiednia masę mięśniową

Gwiazdy dają z siebie wszystko na siłowni. Zobacz zajęcia Anny Dereszowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o: