Maja Sablewska o swojej diecie. "Od 10 lat nie jem mięsa, a od kilku dni jestem weganką". Zdradziła, ile waży

Maja Sablewska została zapytana przez swoich obserwatorów, jak wygląda jej aktualna dieta. Postanowiła opowiedzieć o swoich nawykach żywieniowych, zdradziła także ile waży i ile kalorii dziennie przyjmuje.

Maja Sablewska prowadzi program modowy, w którym pomaga różnym osobom zmienić swój wygląd i nabrać pewności siebie. Ostatnio sama postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez fanów. Niektóre z nich dotyczyły diety, wagi i stylu życia. 

Maja Sablewska szczerze o swojej diecie

Maja Sablewska niedawno pochwaliła się swoim mocno umięśnionym brzuchem. Prezenterka jest doskonałym przykładem na to, że można świetnie wyglądać i dobrze czuć się w swoim ciele. Według słów Sablewskiej, jej trening nie jest wcale aż tak intensywny, a dieta aż tak rygorystyczna. Prowadząca program "Sablewska od stylu" mierzy dokładnie 177 cm i waży 58 kilogramów. 

Zobacz wideo

Maja Sablewska od lat zachwyca figurą. Wszystko to, dzięki regularnym ćwiczeniom i dobrze dobranej diecie. Wielu fanów kobiety intensywnie śledzi nowe projekty i zmiany w życiu gwiazdy. Stylistka przyznała także, że ma ogromny dystans do siebie i często nie bierze do siebie aż tak mocno negatywnych opinii. 

Stylistka przyznała kiedyś, że stosowała catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej. Jak widać, to już kolejna osoba, która postanowiła zaufać jadłospisowi popularnej trenerki. Obecnie Sablewska stara się przyjmować 1500 kcal dziennie i jak widać, właśnie taka dawka kalorii odpowiada jej najbardziej. Umięśniony brzuch jest dodatkowo efektem ciężkich i skutecznych treningów na siłowni. Czekamy na więcej zdjęć świetnie wyrzeźbionego ciała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.