Cristiano Ronaldo zarabia fortunę nie tylko na boisku. Wiemy, ile "wyciąga" z Instagrama. Więcej niż w klubie!

Cristiano Ronaldo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Jego zarobki ze sponsorowanych postów na Instagramie okazały się bardziej dochodowe, niż kontrakt z klubem piłkarskim.

Cristiano Ronaldo może pochwalić się zarobkami, które przekroczyły kwotę 34 milionów dolarów rocznie. Jak się okazało, gra w piłkę nożną wcale nie jest największym dochodem gwiazdy. Sponsorowane posty na Instagramie są warte zdecydowanie więcej.

 

Z życia piłkarza

Profil gwiazdy sportu śledzi 187 milionów fanów. Cristiano dzieli się z obserwatorami życiem światowej sławy piłkarza. Pojawiają się również zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi. Piłkarz chętnie opowiada o swoich sposobach na utrzymanie idealnej sylwetki i diecie przeznaczonej dla osób, które intensywnie ćwiczą. W hiszpańskim dzienniku "As" można znaleźć informacje o dokładnym jadłospisie Ronaldo.

Cristiano Ronaldo - kariera na Instagramie

Ważną częścią Instagrama Ronaldo stanowią posty sponsorowane, które przynoszą piłkarzowi zawrotne sumy. Według portalu "Buzz Bingo" w 2018 roku Cristiano zarobił na wrzucanych zdjęciach... 47,8 miliona dolarów! To ponad 10 milionów więcej, niż suma za kontrakt z klubem sportowym Juventus!

Jak widać, sława, którą Ronaldo zdobył dzięki sportu może przynieść wiele korzyści. Piłkarz właściwie wykorzystuje swój czas prowadząc kampanie, na których zarabia miliony.

Znani na siłowni. Zobacz trening Dwaynego Johnsona:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.