Doda pokazała zdjęcie z plaży. Piosenkarka opowiedziała szczerze o swoim ciele i zdrowym trybie życia

Doda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze słonecznych wakacji w Tunezji. Dodała do niego cenny przekaz dotyczący tego, jak się czuje ze swoim ciałem i co znaczy dla niej zdrowy tryb życia. Fani od razu przyznali jej rację.

Doda znów zaskoczyła swoich fanów i zamieściła bardzo długi wpis na Instagramie, w którym sporo mówi o tym, jak czuje się ze swoim ciałem i co znaczy dla niej zdrowy tryb życia. Piosenkarka skończyła w tym roku 35 lat i niejako podsumowuje ostatnie lata swojej kariery i przygody z show-biznesem. 

Doda promuje zdrowy tryb życia

Doda zamieszcza sporo zdjęć i nagrań ze swojego życia i koncertów. Na wielu z nich możemy zobaczyć gwiazdę w wydaniu mocno prywatnym. Podobnie jest i tym razem. Piosenkarka pokazała zdjęcie z urlopu, z plaży. Wygląda na nim naprawdę rewelacyjnie. Do opisu dodała sporo własnych przemyśleń, które dotyczą między innymi jej postrzegania ciała. 

 
Czuję się najlepiej w swoim życiu. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi: WYBIERZCIE ZDROWY TRYB ŻYCIA! Poza zabawą... mądrze się odżywiajcie, uprawiajcie sport, pamiętajcie o regeneracji, nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami, nauczcie się śmiać z własnych błędów, ale wyciągajcie wnioski z porażek

- napisała. 

Słowa spotkały się z szerokim odzewem ze strony obserwatorów gwiazdy. Wielu z nich od razu przyznało rację swojej idolce i podzieliło się historiami ze swojego życia. 

Jesteś piękną i mądrą kobietą, uwielbiam Cię od najmłodszych lat.
Coraz młodsza! W samo sedno, kochana! Życie zaczyna się po 30-tce, gdy jesteśmy bardziej doświadczone w wielu kwestiach życiowych.
Mam tyle samo lat, co Ty i również czuję się najlepiej w swoim życiu

- komentowali pod zdjęciem. 

Doda wciąż ma ogromnie dużo dystansu do siebie i do ludzi. Udowodniła to także tym wpisem. 

Marietta Fiedor opowiedziała o tym, jak udało jej się sporo schudnąć:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.