Karolina Pisarek trenuje jogę. Modelka rozciąga się nawet na wakacjach. Zdjęcie robi wrażenie

Karolina Pisarek to gorące nazwisko piątej edycji popularnego show "Top model". Modelka obecnie znajduje się na Bali, gdzie pokazała, jak wygląda jej trening jogi. Ma naprawdę rozciągnięte ciało.

Karolina Pisarek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich modelek. Dziewczyna od lat zachwyca swoją szczupłą sylwetką, o którą regularnie dba. Dzięki diecie i intensywnym ćwiczeniom może pochwalić się idealnym ciałem. Intensywne treningi to nie jedyna aktywność, jaką wybiera modelka. Pisarek także trenuje jogę, dzięki której może wyciszyć swoje ciało i umysł, a dodatkowo odpowiednio się rozciągnąć. 

Karolina Pisarek trenuje jogę na 

Bali

Karolina Pisarek niedawno zdradziła szczegóły dotyczące początków jej choroby Hashimoto. Przyznała, że zaczęła mocno tyć i to było dla niej poniekąd jak wyrok zwiastujący koniec kariery. Nie stało się tak jednak, a modelka wciąż zachwyca swoim pięknym ciałem. Tym razem znalazła się na Bali, gdzie oddała się porannemu rozciąganiu. 

 

Kondycja i elastyczność Pisarek jest godna pozazdroszczenia. Dziewczyna nie zwalnia tempa i wciąż udowadnia, że jest w świetnej formie. Gwiazda do tej pory pracuje w swoim zawodzie i nie ma zamiaru zrezygnować z dalszego rozwoju kariery. Choć nie wygrała piątej edycji "Top model" to wciąż jest o niej głośno w modelingu. Trening i odpowiednia dieta w życiu  modelek jest kluczowa. 

Karolina Pisarek zwraca więc szczególną uwagę na to, co je i jak ćwiczy. Modelka wielokrotnie mówiła, że ze względu na niedoczynność tarczycy nie je glutenu i nabiału. Spożywa także bardzo mało węglowodanów, a jej menu bogate jest w warzywa i mięso. Czy tak jest nadal? Tego nie wiemy.

Karolina Pisarek była gościem "Przerwy na kawę". Tam odpowiedziała więcej o swoich planach na przyszłość oraz modelingu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.