Kasia Dziurska na zdjęciu sprzed 4 lat. Przestrzega przed odchudzaniem. Była BARDZO szczupła

Kasia Dziurska nieustannie pracuje nad swoją sylwetką. Znana trenerka fitness dzieli się ze swoimi fanami nowymi treningami oraz dietą. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym wygląda bardzo szczupło.

Kasia Dziurska aktywnie udziela się w mediach od wielu lat. Trenerka fitness na swoich portalach społecznościowych chętnie zdradza wskazówki odnośnie do treningu i odpowiedniej diety. Stara się promować zdrowy tryb życia. 

Sposób na idealną sylwetkę

Dziurska pokazuje na Instagramie, jakie treningi jej fanki mogą wykonać w domu. Gwiazda prezentuje m.in. ćwiczenia z taśmami, podając dokładny plan zajęć. Trenerka lubi dzielić się swoimi sposobami na piękną sylwetkę, które nie wymagają chodzenia codziennie na siłownię. 

 

Bardzo szczupła figura Kasi Dziurskiej

Na instastory Kasi pojawiło się ostatnio zdjęcie z dość niepokojąco szczupłą sylwetką trenerki. Uspokajamy fanów - to zdjęcie Dziurskiej wykonane w 2015 roku. Sama Kasia przyznaje, że nie wie, ile w tamtym czasie wynosiła jej waga.

Szczupła Kasia DziurskaSzczupła Kasia Dziurska Kasia Dziurska - Instagram

Obecnie, gwiazda dba o sylwetkę, ale nie popada w skrajności. Pilnuje wagi przygotowując zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Pozwala sobie również na małe przyjemności i cheat day. Wielką motywacją i wsparciem Kasi jest jej partner Emil Gankowski, często razem trenują i udzielają się w świecie show-biznesu. 

Życie fit pary. Kasia Dziurska i Emil Gankowski gośćmi "Przerwy na kawę": 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.