Wieniawa zabrała Rosati na siłownię. Nie było lekko! Trening wygląda na trudny

Julia Wieniawa i Weronika Rosati postanowiły wspólnie wybrać się na salę treningową. Ćwiczyły pod czujnym okiem swojego trenera, Tadeusza Gauera. Widać, że obie są w świetnej kondycji fizycznej.

Julia Wieniawa i Weronika Rosati to koleżanki z planu serialu Polsatu, "Zawsze warto". Ty razem postanowiły przenieść swoją znajomość poza plan zdjęciowy i wybrany się na wspólny trening na zajęcia do popularnego trenera wielu gwiazd, Gauera. Z nagrań zamieszczonych przez Wieniawę na Instagramie wynika, że obie pozostają w świetnej kondycji i nawet rywalizują ze sobą w poszczególnych konkurencjach. 

Julia Wieniawa i Weronika Rosati razem trenują na siłowni

Julia Wieniawa i Weronika Rosati to dwie aktorki, które pozostają niezwykle aktywne, nie tylko zawodowo. Razem występują w serialu "Zawsze warto" i choć Rosati jest starsza od Wieniawy o dobre 15 lat, na siłowni obie pokazały, że mają siłę i energię! 

Zobacz wideo

Choć nie było widać wyraźnej rywalizacji między aktorkami, to ich wspólny trening był dość intensywny i wyczerpujący. Na twarzach Wieniawy i Rosati widać zmęczenie i jednoczesne zadowolenie ze wspólnych ćwiczeń. Obie kobiety są niezwykle wyćwiczone i wiele wagi przykładają do swojej kondycji i wyglądu. 

 

Julia Wieniawa niedawno chwaliła się nawet, jak niewiele brakuje jej do zrobienia szpagatu. Rosati ma jedną córkę, która jest owocem jej związku z Robertem Śmigielskim. Ich formy, co prawda, nie powinno się porównywać, jednak można stwierdzić, że obie mogą pochwalić się kondycją godną pozazdroszczenia, 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.