Britney Spears zachwyca swoją sprawnością. Pokazała trening na świeżym powietrzu

Britney Spears aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie często chwali się zdjęciami z intensywnych treningów. Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wideo z zajęć na świeżym powietrzu.

Britney Spears intensywnie pracuje nad utrzymaniem kondycji. Gwiazda lubi dzielić się z fanami swoimi postępami w pracy nad piękną sylwetką. Ostatnio pochwaliła się powrotem do ćwiczeń gimnastycznych. W treningu uczestniczył chłopak piosenkarki Sam Asghari. 

 

Britney Spears - trening i dieta

Gwiazda wielokrotnie opowiadała w mediach społecznościowych o swoim treningu. Britney chodzi na siłownię, pamięta o rozciąganiu się i zdrowej diecie. W jej jadłospisie królują warzywa, owoce i chude mięso. 

Powrót do dawnej formy

Britney pod ostatnim wpisem na Instagramie przyznała się, że ostatnim razem ćwiczenia gimnastyczne wykonywała rok temu. Na zamieszczonym wideo widzimy gwiazdę robiącą salta przy asyście Sama Asghariego. Intensywne treningi nie uchodzą uwadze fanom Britney:

Królowa fitnessu
Świetna robota Brittany, musiałaś być wcześniej gimnastyczką
Królowa gimnastyki 

- komentują pod ostatnim postem gwiazdy. 

Jesteśmy pod wrażeniem sprawności piosenkarki. Intensywne treningi i trzymanie się określonej diety pomaga Britney w budowaniu kondycji i rzeźbieniu coraz bardziej zachwycającej sylwetki. 

Britney Spears pokazała, jak ćwiczy. Zobacz trening gwiazdy: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.