Mateusz Borkowski "Big Boy" zdradził, jak schudł 150 kilogramów. "Nie spędziłem ani jednego dnia na siłowni"

Mateusz Borkowski przeszedł naprawdę sporą metamorfozę. Komentator z programu "Gogglebox" schudł ponad 150 kilogramów, a teraz zdradził, jak udało mu się tego dokonać.

Mateusz Borkowski chętnie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać, jak wielką przemianę przeszedł. Z otyłego komentatora w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" zmienił się w naprawdę szczupłego mężczyznę. Ta metamorfoza nie umknęła uwadze mediów i jego obserwatorom. Teraz Borkowski zdecydował się opowiedzieć, jak udało mu się tego dokonać. 

Mateusz Borkowski "Big Boy" zdradził, jak schudł 150 kilogramów

Mateusz Borkowski w krytycznym momencie ważył nawet 230 kilogramów. Wielu jego fanów zupełnie nie byłoby w stanie rozpoznać swojego idola w nowej odsłonie. Obserwuje go już ponad 164 tysiące użytkowników. 

 

W programie "Rozmowy po godzinach" Mateusz zdradził, jaki miał sposób na odchudzanie. Mężczyzna najzwyczajniej w świecie nie kontrolował tego, co je. W momencie, gdy waga przestała umożliwiać poruszanie się, Borkowski postanowił, że czas zmienić swoje życie. 

Najpierw trafiłem do pani doktor w Kielcach, która zajmuje się chorobami wewnętrznymi. Ona wzięła mnie na drakońską dietę. Schudłem 10 kilogramów i pojawił się efekt jojo

- wyznał Mateusz. 

Dopiero później specjaliści zaproponowali mu operację zmniejszenia żołądka. Mateusz ani dnia nie spędził na siłowni. Wyeliminował ze swojego jadłospisu produkty, przez które tył. Nie je także np. jabłek, cebuli czy fasoli, bo źle się po tym czuje. Stara się jeść mało, a często. W ogóle nie pije alkoholu. 

Mężczyzna codziennie chodzi po 5 kilometrów do pracy i z powrotem.

Ludzie, którzy mają problem z nadwagą i będą sobie z tym radzić i wezmą się za zmianę trybu życia, będą żyć dłużej 

- zakończył motywująco. 

Kamila Saganowska schudła 20 kilogramów. Opowiada, jak udało się jej tego dokonać:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.