Margot Robbie ujawniła sekret swojej idealnej sylwetki. Tak wygląda plan treningowy gwiazdy

Margot Robbie ujawniła swój plan treningowy. Ten zestaw ćwiczeń pomaga aktorce utrzymać idealną sylwetkę

Margot Robbie może pochwalić się idealną figurą. W jaki sposób dba o formę? Australijska aktorka postanowiła ujawnić szczegóły swojego treningu

Zalety uprawiania pilatesu 

Gwiazda w rozmowie z magazynem "The Telegraph" zdradziła, że jej ulubionym rodzajem ćwiczeń jest pilates. Taki trening pomaga w pracy nawet z najbardziej spiętymi mięśniami, które rozciąga i uelastycznia. Dodatkowo pozytywnie wpływa na naszą równowagę. 

 

Różnorodność treningu

Margot Robbie dodaje, że pilates nie jest jedynym uprawianym przez nią sportem. Aktorka chętnie gra w tenisa, jeździ na łyżwach, biega, serfuje oraz tańczy. Tak aktywny tryb życia to klucz do utrzymania pięknej sylwetki. Treningi stanowią dla aktorki bardzo ważną część życia:

Kocham jedzenie. Uwielbiam wino oraz czas wspólnie spędzony z przyjaciółmi, ale nie lubię czuć, że nie wyglądam najlepiej jak mogę - powiedziała w rozmowie z "The Telegraph"

Najważniejszy jest balans

Margot Robbie podkreśla - mimo że sport i praca nad sylwetką są dla niej bardzo ważne - że stara się mieć przy tym dużo zabawy. Podczas intensywnych ćwiczeń należy pamiętać o prawidłowym oddychaniu i chwili na relaks. Warto dodać, że osobistym trenerem aktorki jest David Higgins, który opracowywał plany ćwiczeń takich gwiazd jak Claudia Schiffer czy Samuel L. Jackson. 

Joga pomoże Ci zrelaksować się po treningu. Zobacz podstawowe ćwiczenia:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.