Katarzyna Skrzynecka zdradziła przepis na dietetyczny lunch. Jest zdrowy i oparty jedynie na naturalnych składnikach

Katarzyna Skrzynecka przeszła sporą metamorfozę, podczas której schudła aż 16 kilogramów. Aktorka zdecydowała się ujawnić swój przepis na niskokaloryczny obiad.

Katarzyna Skrzynecka wciąż jest na diecie, dzięki której schudła naprawdę sporo. Postanowiła wysłuchać próśb swoich obserwatorów i zdradziła im, jaki jest jej skuteczny przepis na dietetyczny lunch. Wśród wykorzystanych składników znalazły się jedynie te najzdrowsze. 

Katarzyna Skrzynecka zdradziła przepis na dietetyczny lunch

Katarzyna Skrzynecka niedawno zdradziła swoim fanom, ile dokładnie schudła. Aktorka wciąż dba o swoją linię i ściśle przestrzega diety. Wielu jej obserwatorów dopytywało, jaki poleca dietetyczny przepis na zdrowy lunch. Artystka postanowiła odpowiedzieć i zdradzić dokładny sposób przygotowania dania. 

 

Przepis na to danie spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony fanów. Od razu pojawiło się kilka komentarzy, które odnosiły się bezpośrednio do jego składu i pomysłowości samej aktorki

Ooo dziękuję. Dzisiaj to zrobię :) 
Super przepis i oczywiście skorzystam
Wygląda przepyszne <3
Mniaaam!

- pisali pod zdjęciem. 

Jak widać, proces przemiany Katarzyny Skrzyneckiej nie zwalnia tempa. Artystka wciąż stara się dbać o linię i nie poddaje się chwilowym pokusom. Niejednokrotnie podkreślała, że na diecie nie wolno spożywać jej pieczywa, jakichkolwiek produktów mącznych, cukru, mięsa, mleka, serów i nabiału, jajek, ryb i owoców morza. Nawet tak rygorystyczne zasady nie przestraszyły gwiazdy. 

Ewa Wachowicz ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.