Michelle Obama zachwyca wysportowaną sylwetką. Była pierwsza dama pokazała, jak ćwiczy na siłowni

Michelle Obama, odkąd nie mieszka już w Białym Domu, ma jeszcze więcej czasu na dbanie o sylwetkę i swoje ciało. Była pierwsza dama pokazała, jak ćwiczy na siłowni.

Michelle Obama nieustannie udowadnia, że bez względu na wiek można mieć idealną figurę. Poświęca sporo czasu na uprawianie wielu sportów i na liczne aktywności fizyczne. Była pierwsza dama podtrzymuje dobrą kondycję i regularnie ćwiczy, także na siłowni. Na swoim Instagramie zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej trening. 

Michelle Obama zachwyca wysportowaną sylwetką

Michelle Obama nie rezygnuje z regularnych ćwiczeń. Rozbudowuje mięśnie i poprawia wytrzymałość ciała. Do tej pory próbowała między innymi podnoszenia ciężarów i boksu. Tym razem sięgnęła po piłkę lekarską, dzięki której urozmaiciła swój trening na siłowni. 

 

Była pierwsza dama motywuje do ruchu także innych ludzi. Wygląda pięknie także dzięki zdrowej kuchni, którą uwielbia. Jej dieta opiera się w szczególności na sezonowych owocach i warzywach. Michelle z jadłospisu usunęła większość popularnych produktów przetworzonych. 

Michelle Obama także podczas swojej kadencji w Białym Domu organizowała wiele kampanii społecznych na rzecz aktywności fizycznej. Akcje te miały na celu zwiększenie świadomości wśród młodych ludzi i nie tylko. Obama nie boi się podejmować trudnych tematów i stara się zawsze działać na korzyść amerykańskiego społeczeństwa. Do najważniejszych inicjatyw żony byłego prezydenta można zaliczyć ogólnokrajową kampanię Let's Move z 2010 roku, której głównym postulatem było wyeliminowanie ze sprzedaży w amerykańskich sklepikach szkolnych wysokokalorycznych produktów typu słodycze czy chipsy. 

Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta idą w życiu Michelle w parze. Osobisty trener byłej pierwszej damy, Cornell McClellan, w wywiadzie dla "NPR" zdradził, że jego podopieczna nie opuszcza treningów na siłowni. 

Pamiętam, że kiedy pracowałem z nią wiele lat temu, czasami była na siłowni o 4:30, 5 rano. Zawsze potrafiła dopasować się do sytuacji, nigdy nie rezygnowała z aktywności

- wyznał. 

Na zdjęciu z siłowni widać, że Obama upodobała sobie wykonywanie ćwiczeń z piłką lekarką. Także inne gwiazdy uwielbiają taki trening, na przykład Cindy Crawford:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.