50-letnia Jennifer Aniston ma kondycję 20-latki. Trener aktorki opowiedział o jej ćwiczeniach

Figurę 50-letniej Jennifer Aniston podziwiają kobiety na całym świecie. Dla gwiazdy "Przyjaciół" czas się zatrzymał. Jej trener opowiedział o ćwiczeniach na utrzymanie kondycji.

Jennifer Aniston zdobyła serca widzów, wcielając się w postać Rachel Green w serialu "Przyjaciele". Dwadzieścia lat po premierze pierwszego sezonu amerykańskiego sitcomu aktora wciąż zachwyca wysportowaną sylwetką. 

Dla Jennifer Aniston czas się zatrzymał

Gwiazda w lutym obchodziła 50 urodziny, w co trudno uwierzyć, patrząc na przykład na okładkę magazynu "Instyle". Aktorka wyglądała olśniewająco. Fani aktorki zastanawiają się, w jaki sposób udaje jej się utrzymać tak piękną sylwetkę. Jaki jest jej sekret?

 

Trener Jennifer Aniston zdradza szczegóły

W rozmowie z magazynem "Womens Health" Leyon Azubuike, osobisty trener gwiazdy opowiedział o treningu aktorki. Jennifer ćwiczy od 3 do 7 razy w tygodniu! Na zajęciach, które trwają godzinę, wykonuje m.in. elementy boksu, trening siłowy oraz cardio. Na każdy rodzaj ćwiczeń poświęca pół godziny, w zależności od wybranego cyklu zajęć. 

Trening zawsze jest dopasowany do tempa życia aktorki. Intensywność i typ wykonywanych ćwiczeń zależą od zawodowych zobowiązań:

Jeśli wiem, że Jennifer będzie w najbliższym czasie odbierać nagrodę, dzień przed galą odpuszczamy trening nóg - mówi Leyon Azbukie.

Do ćwiczeń gwiazda wykorzystuje m.in. taśmę treningową, czy linę. Bardzo ważna jest różnorodność każdego treningu. 

Dieta Jennifer Aniston

W jadłospisie trenującej aktorki nie może zabraknąć zdrowej porcji węglowodanów oraz białka. Jej dieta składa się z warzyw liściastych oraz innych kolorowych warzyw, które stanowią podstawę w procesie nawadniania organizmu.

Co oprócz treningu? Wskazówki do utrzymania formy

Trener Aniston podkreśla, że ważne jest całościowe dbanie o swoje ciało. Oprócz ćwiczeń należy pamiętać o prawidłowej ilości snu, jedzeniu potraw bogatych w węglowodany i nawadnianiu organizmu.

Gwiazdy trenują boks. Zobacz zajęcia Julii Wieniawy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.