Marietta Fiedor zdradziła sekret na idealną figurę. Gwiazda "Love Island" odpowiedziała na pytania fanów

Marietta Fiedor, gwiazda programu "Love Island" zdradziła swój sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Marietta Fiedor jest finalistką pierwszej polskiej edycji programu "Love Island". Dzięki udziałowi w reality show zyskała wielu fanów. Od powrotu do Polski, Fiedor aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na zadane przez obserwatorów pytania. Głównym tematem była metamorfoza Marietty i jej sposoby na odchudzanie. 

Metamorfoza Marietty Fiedor

Na instagramowym profilu Marietty można znaleźć zdjęcia jej metamorfozy. Uczestniczka "Love Island" nie zawsze miała wysportowane ciało. Efekty wprowadzonych zmian są naprawdę niesamowite. Droga do osiągnięcia pięknej sylwetki nie należała do najprostszych. 

Zobacz wideo

Sposób na zbędne kilogramy

Wśród pytań, które dostała Marietta, pojawiło się wiele na temat jej sposobów na odchudzanie. Fiedor wyznała, że jej figura jest wynikiem intensywnych treningów i dobrze skomponowanych posiłków. Zachwalała również dietę pudełkową. Podczas intensywnych treningów catering pozwolił jej na kontrolowanie spożywanych kalorii. Zaczynając od 2300 kalorii, Marietta stopniowo schodziła: 2000, 1900 aż wreszcie do 1750 kalorii. Metamorfoza Marietty trwała 7 miesięcy, podczas których uczestniczkę reality show czekał intensywny trening. Fiedor wykonywała intensywne ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. 

Odpowiadając na kolejne pytania fanów, Marietta podkreśliła, że najważniejsza jest cierpliwość i stopniowe schodzenie z kalorii. Do odchudzania należy podchodzić z głową. Na koniec, gwiazda reality show przyznała, że w trakcie programu przytyła 3 kilogramy, dlatego po powrocie do domu przechodzi na dietę i zaczyna kolejne treningi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.