Anna Lewandowska wydaje książkę z przepisami dla dzieci. Znamy datę jej premiery

Anna Lewandowska poinformowała na swoim Instagramie, że już niedługo będzie miała miejsce premiera jej najnowszej książki. Znajdą się w niej przepisy dla dzieci i porady, między innymi te dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych.

Anna Lewandowska w tym roku została okrzyknięta najbardziej wpływową kobietą w internecie. To wielkie wyróżnienie dla trenerki, tym bardziej ze względu na jej aktywność sportową oraz organizowanie licznych obozów i zajęć dla osób, chcących zadbać o swoje ciało. Wczoraj na swoim Instagramie poinformowała, że niedługo odbędzie się premiera jej książki z przepisami, przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych. 

Anna Lewandowska wydaje książkę z przepisami dla dzieci

Anna Lewandowska to trenerka personalna i popularna Instagramerka, która motywuje Polaków do większej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Tym razem swój produkt postanowiła skierować do najmłodszych odbiorców. Książka z przepisami dla dzieci może stać się prawdziwym hitem, zważywszy na liczne porady dietetyczne i zdrowotne w niej zawarte. 

 

Książka ma za zadanie naprowadzić rodziców i wytłumaczyć im, czym żywić swoje dzieci, by były zdrowe i same wytworzyły u siebie pozytywne nawyki żywieniowe. Odpowie także na liczne pytania dotyczące tego, co i kiedy wdrażać do ich diety. Ważne jest także to, co podawać dziecku, by rosło silne i rozwijało się, jedząc najlepsze składniki i witaminy. 

Fani trenerki już wyrazili zainteresowanie jej najnowszym produktem. Zachwycają się przede wszystkim samą okładką książki. Znalazły się na niej między innymi Marta Majchrzak i Ewa Puchowska-Zawiślak. 

Książka będzie dostępna na stronie Anny Lewandowskiej i w sieci sklepów Empik. Premiera odbędzie się już 30 października tego roku. 

Tak Anna Lewandowska zapraszała na swój otwarty trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.