50-letnia Gwen Stefani zdradziła listę skutecznych sposobów na młody wygląd. Niektóre z nich są zaskakujące

Gwen Stefani skończyła w tym roku 50 lat. Z tej okazji gwiazda zdradziła kilka sprawdzonych sposobów na zdrowe ciało. Wśród nich można wyróżnić także te nieoczywiste.

Gwen Stefani wciąż wygląda rewelacyjnie. Piosenkarka skończyła niedawno 50 lat, ale może pochwalić się figurą nastolatki. Przypomnijmy, że wokalistka urodziła trójkę dzieci. W końcu postanowiła podzielić się swoimi cennymi wskazówkami w drodze do pięknego ciała. 

Gwen Stefani zdradza sposoby na młody wygląd

Gwiazda postanowiła podzielić się kilkoma sprawdzonymi i skutecznymi poradami, dzięki którym wciąż może poszczycić się młodym wyglądem. Wśród nich znalazło się kilka naprawdę zaskakujących pozycji. 

 

Gwen stawia przede wszystkim na konsekwencję w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Piosenkarka lubi chodzić na siłownię i robi to aż pięć razy w tygodniu. Lubi też eksperymentować z nowymi treningami. Jednym z nich jest boks.

Próbowałam jogi i pilatesu wcześniej, ale po prostu wolę treningi fitness, tej starej "szkoły".

- powiedziała w rozmowie z "In Style"

Artystka nie stroni od ćwiczeń na świeżym powietrzu. Spędzanie czasu na łonie natury podczas wędrówek, jazdy konnej lub joggingu to coś, co uspokaja ją najbardziej. Piosenkarka jest wegetarianką od 12. roku życia i ten jadłospis najbardziej jej pasuje. 

Gwen wyznaje zasadę polegającą na bezwzględnym słuchaniu swojego ciała. 

Musisz po prostu jeść zdrowo, ćwiczyć i torturować się! Ćwiczenia służą bardziej mojemu mózgowi, niż ciału.

- wyjaśniła w rozmowie z "Haarper's Bazaar".

Gwiazda ogranicza także przetworzoną żywność, gotuje razem z całą rodziną i nie stroni od kofeiny, ale pije ją z umiarem. Zdrowe nawyki żywieniowe i ruchowe Stefani przyczyniły się do tak pięknego wyglądu 50-letniej gwiazdy. Nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć! 

Eva Longoria również wygląda niesamowicie. Tak 44-letnia gwiazda ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.