Britney Spears pokazała, jak się rozciąga. Piosenkarka znów udowadnia, że jest w naprawdę dobrej kondycji

Britney Spears wciąż intensywnie trenuje. Tym razem postanowiła pokazać, jak wyglądają jej ćwiczenia rozciągające. Nagrania z siłowni robią wrażenie.

Britney Spears to gwiazda światowego formatu, która obecnie bardziej skupia się na własnym życiu, niż karierze w show-biznesie. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia i filmy, na których widać, jak piosenkarka nieustannie trenuje i stara się wrócić do formy sprzed lat. Tym razem postawiła na odpowiednie rozciąganie, podnoszenie ciężarów i ćwiczenia z piłką. Jak jej poszło? 

Britney Spears pokazała, jak się rozciąga

Britney Spears kreuje się na osobę aktywną fizycznie. Zamieszczając liczne zdjęcia w Internecie, pokazuje, że wciąż intensywnie i regularnie ćwiczy. Jej treningi są proste, ale skuteczne. 

 

Piosenkarka pokazała, że wciąż stawia sobie nowe wyzwania. Liczne nagrania i zdjęcia z siłowni udowadniają, że Spears wciąż ćwiczy nad formą. Fani gwiazdy są zachwyceni jej aktywnością w social mediach i szeroko komentują jej figurę. 

Britney Spears w ogóle nie przejmuje się ewentualną krytyką ze strony swoich obserwatorów. Oprócz zmian w wyglądzie, piosenkarka stawia także na zdrowe odżywianie, a jej dieta zamyka się w 1500 kaloriach dziennie. Kładzie szczególny nacisk na produkty zawierające chude białko. Gwiazda zaczyna dzień delikatnym omletem albo miską płatków owsianych, podawaną z owocami i grzankami pełnoziarnistymi. Na lunch spożywa zazwyczaj dietetyczne sałatki, a na obiad chude mięso, typu grillowany kurczak lub wieprzowina. 

Britney Spears wciąż udowadnia, że jest w stanie wypracować idealną sylwetkę. Czekamy na więcej zdjęć i nagrań z treningów na siłowni. 

Tak wyglądały poprzednie treningi Britney Spears:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.