Olga Frycz chudnie w oczach. Obserwatorzy pytają o dietę po ciąży. Aktorka zdradziła swój sposób

Olga Frycz niedawno świętowała pierwsze urodziny córki. Aktorka zachwyca piękną sylwetką. Jej fani wciąż pytają o dietę i ćwiczenia, które pomogły jej wrócić do formy.

Olga Frycz dołączyła do grona instagramowych mam, które nie boją się pokazać, jak naprawdę wygląda ich życie tuż po porodzie. Aktorka nie poddaje się presji, którą starają się wywrzeć na młodych mamach media. 

Powrót do formy

Olga Frycz po narodzinach córki postanowiła stopniowo wracać do swojej sylwetki. Na początku spróbowała jogi. Nieco później wróciła do trenowania boksu tajskiego. Przede wszystkim podkreśla, że nie musi chwilę po ciąży wyglądać jak hollywodzka gwiazda. Frycz stawia na naturalność i zdrowy rozsądek.

Wyzwania młodej mamy 

Rok temu Olga postanowiła założyć oddzielne konto na Instagramie, na którym zaczęła dzielić się codziennością, z jaką musi zmierzyć się każda mama. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również jej sesja ciążowa, którą aktorka wykonała sama w swoim ogródku. 

 

Coraz szczuplejsza sylwetka

Pod jednym z ostatnich zdjęć, fani Olgi Frycz po raz kolejny zapytali o jej szybki powrót do formy po ciąży. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy:

O tym osobny post (...) Nie jem ciasteczek, mniej mentosów, skittlesów i landrynek. I biegam... za dzieckiem. Ale to naprawdę     w wielkim skrócie. 

- napisała. 

Jaką dietę stosuje Olga Frycz? Gwiazda na razie nie ujawnia więcej szczegółów. 

Jak ćwiczy Anna Dereszowska? Aktorka pokazała swój trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA