Prezenterka była krytykowana za wagę po ciąży. Odpowiedziała mocno. "Lubię makaron, chleb i ser za bardzo, żeby dostać obsesji na punkcie swojej wagi"

Tracy Hinson to znana amerykańska prezenterka i meteorolog. Od czasu, gdy zaszła w ciążę walczy z negatywnymi komentarzami odnośnie do swojego wyglądu.

Figura kobiety w ciąży ulega sporej przemianie. Tracy Hinson musiała zmierzyć się z falą negatywnych komentarzy osób, które narzekały na wygląd prezenterki. 

Pod ogniem krytyki 

Po ogłoszeniu swojego stanu Tracy Hinson dostała wiele pozytywnych komentarzy. Prezenterka była jednak przygotowana również na nieprzychylne uwagi. W pewnym momencie Hinson musiała zmierzyć się z naprawdę sporym problemem; ilość krytyki zaczął ją trochę przerastać. Postanowiła wtedy walczyć z problemem, jakim są hejterzy. Wrzuciła na Instagram zrzuty ekranu z kąśliwymi wiadomościami, które dostała. 

 

Akceptacja swojego ciała 

Tracy Hinson nieustannie walczy z negatywnymi komentarzami odnośnie do swojej sylwetki. Ostatnio pokazała kolejne uwagi, które dostała pod swoim adresem. Odpowiedź zamieściła na wszystkich social mediach. Prezenterka napisała, że nie ma zaplanowanego przejścia na dietę

Lubię makaron, chleb i ser zbyt bardzo, żeby dostać obsesji na punkcie swojej wagi. Lubię swoje ciało i to jest dla mnie najważniejsze.

Jej wypowiedź zamieszczoną m.in. na Instagramie poprał tłum obserwatorów. Tracy postanowiła w kilku słowach podziękować wszystkim za wsparcie na Twitterze: 

Jestem wdzięczna i niesamowicie poruszona wsparciem, jakie otrzymałam od swoich przyjaciół z KSDK News oraz nieznanych mi osób, które napisały do mnie wiadomości.

Trancy Hinson udowodniła, że najważniejsza jest akceptacja własnego wyglądu. Prezenterka świetnie poradziła sobie z falą negatywnych komentarzy i pokazała, że można z nimi walczyć.

Jak wrócić do formy po porodzie z głową? Natalia Kruczyńska zdradza szczegóły treningu po urodzeniu dziecka:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.