Maja Hyży pokazała efekty swojego treningu. Inspiruje fanów: "Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń"

Maja Hyży udostępniła swoje najnowsze zdjęcie z sali treningowej. Inspiruje nim swoich obserwatorów, by nigdy się nie poddawali i nie akceptowali swoich ograniczeń. Pokazała również swojego trenera personalnego.

Maja Hyży to polska piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła od występu w show TVN-u "X Factor". Od tamtego czasu nagrała kilka utworów, które puszczano w wielu polskich radiostacjach. Kobieta ma dwójkę dzieci z byłym mężem, Grzegorzem Hyży. Niedawno artystka opublikowała zdjęcie z treningu i podzieliła się motywującym przesłaniem. 

Maja Hyży chwali się swoim treningiem

Maja Hyży jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym widać jej bliznę na udzie. Tym samym piosenkarka chciała pokazać siebie bez retuszu i filtrów. Ostatnio zamieściła na swoim Instagramie kadr z treningu u boku trenera Roberta Kusiaka. 

 
Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać!

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Ten niezwykle motywujący cytat miał uświadomić obserwatorom piosenkarki, że zawsze warto walczyć o swoje marzenia i - podobnie jak w tym przypadku - o swoją kondycję i figurę. Zdjęcie od razu spotkało się z reakcją fanów, którzy pochwalili Maję i zalali ją pozytywnymi ocenami. 

Wyglądasz pięknie. Czuć moc! Powodzenia!
Wow! Jaki extra brzuszek.
Jaka sportsmenka.
Super!

- pisali w komentarzach.

Jak widać Maja Hyży może pochwalić się świetną sylwetką, którą wypracowała na regularnych i intensywnych treningach. Czekamy na więcej zdjęć z treningów, a być może kiedyś piosenkarka podzieli się swoim planem treningowym?

Także Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy intensywnie na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.