Halle Berry ma 53 lata i figurkę jak 20-latka. Jak to robi? Ma dla Was cenne rady

Halle Berry mimo przekroczenia 50-tego roku życia wciąż jest niesamowicie wysportowana. Na łamach magazynu "Harper's Bazaar" podzieliła się wskazówkami, jak zachować świetną formę.

Halle Berry od lat jest znana w Hollywood ze swojej ciężkiej pracy nad utrzymaniem zdrowego wyglądu. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z treningów. Postanowiła wyjawić fanom kilka sekretów; jakie ćwiczenia najlepiej wybrać oraz jak dobrać odpowiednie do wysiłku posiłki.

Halle Berry skończyła niedawno 53 lata

Wiek dla aktorki nie stanowi przeszkody do intensywnych ćwiczeń. Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia i materiały wideo z zajęć, które potwierdzają niesamowitą formę. Halle często wspomina o swoim wieloletnim trenerze Peterze Lee Thomasie, którego ćwiczenia sprawiają jej radość. 

 

Dieta Halle Berry

Aktorka podkreśla, że wszystkie spożywane przez nią posiłki są dostosowane do aktywnego trybu życia i wykonywanych treningów. Odpowiedni jadłospis jest bardzo ważny - dostarcza wszystkich potrzebnych składników, które poprawiają efektywność podczas ćwiczeń. W diecie Halle nie może zabraknąć świeżych warzyw, uwielbia ogórki i seler, które traktuje jako przekąskę w ciągu dnia. 

Rozgrzewka przed każdym treningiem

Halle Berry zaznacza, jak ważne przed każdym treningiem są rozgrzewka i rozciąganie. Do każdych zajęć należy ułożyć właściwy plan na rozgrzanie ciała przed wysiłkiem oraz rozluźnienie po wykonaniu ćwiczeń. Aktorka na koniec treningu lubi włączyć elementy stretchingu i jogi, które idealnie uspokoją mięśnie po wysiłku. 

Dobrze zaplanowany trening, odpowiednia rozgrzewka i rozciąganie oraz dobrana dieta - to trzy podstawy dla Halle Berry w drodze do wyrzeźbionej sylwetki. 

Jak ćwiczą gwiazdy? Zobacz trenującą na siłowni Britney Spears: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.