Jeremy Clarkson ma nową, dużo młodszą dziewczynę. To dla niej schudł 13 kg. Na nowych zdjęciach widać różnicę

Jeremy Clarkson, znany głównie ze swoich ciętych żartów i brawury w brytyjskim show "Top Gear", schudł niedawno ponad 13 kilogramów. Okazuje się, że prezenter przeszedł na specjalną dietę.

Jeremy Clarkson w 2017 roku rozstał się ze swoją wieloletnią żoną, Frances Cain. Od tamtego czasu spotyka się z młodszą od siebie o 13 lat prezenterką, Lisą Hogan. Jak się okazuje, to właśnie miłosne uniesienia i nowa partnerka gwiazdora sprawiły, że Clarkson przeszedł na dietę i schudł na niej ponad 13 kilogramów. Niedawno zdradził, jak wygląda jego plan żywieniowy. 

59-letni Clarkson schudł ponad 13 kilogramów

Jeremy Clarkson przyznał w wywiadzie dla "Daily Mail", że powodem jego przejścia na dietę odchudzającą był rok spędzony z prezenterką Lisą Hogan w Azji Południowej. Dodał także, że kluczem do sukcesu okazała się restrykcyjna dieta, która pozwoliła mu sporo schudnąć. 

 
Zrzuciłem tyle kilogramów, dzięki jedzeniu sałatek. Nauczyłem się tego od Królowej

- stwierdził.

Żartobliwie wyznał także w rozmowie z "The Sun", że nie ma zamiaru chodzić na siłownię. Porównał się tym samym do Królowej Elżbiety, która ma 93 lat, nie praktykuje takich ćwiczeń i wszystko jest z nią w porządku. Ekspert samochodowy wyznał, że starał się jeździć wszędzie rowerem, nawet do pubów. Tym samym potwierdził, że z alkoholu nie ma zamiaru rezygnować. 59-latek całkowicie wyeliminował za to cukier ze swojej diety

Prezenter wyjechał na rok do Wietnamu. Region ten chwali między innymi za lekkostrawne jedzenie i możliwość poruszania się wszędzie na jednośladzie. Jak widać, dieta Jeremiego Clarksona okazała się naprawdę skuteczna i ekspert "Top Gear" wygląda teraz naprawdę świetnie. W dodatku jego związek z Lisą kwitnie. Czekamy na więcej zdjęć!

Eva Longoria pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni. Podnoszone ciężary robią wrażenie

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.