Trener Angeliki Muchy pokazał trening swojej podopiecznej. Ćwiczenia są proste, a pracuje całe ciało

Angelika Mucha już od dawna ćwiczy pod czujnym okiem trenera personalnego. Tym razem to właśnie on pokazał, jakie ćwiczenia wykonuje popularna youtuberka. Widać, że pracują wszystkie mięśnie.

Angelika Mucha już niejednokrotnie pokazywała swoim fanom, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni. Tym razem przyszedł czas na jej osobistego trenera, Gauera, który zamieścił na swoim Instagramie dokładne wideo, na którym widać, jak trenuje jego podopieczna. Dziewczyna wykorzystuje piłkę lekarską i widać, że ćwiczenia wpływają na całe jej ciało. 

Trener Angeliki Muchy pokazał trening swojej podopiecznej

Angelika Mucha lubi dbać o kondycję swojego ciała. Regularny trening na siłowni pomaga jej utrzymać idealną figurę, którą niejednokrotnie podkreślali i komentowali jej obserwatorzy. Najnowszy plan treningowy youtuberki robi wrażenie. 

Zobacz wideo

Littlemoonster96 na nagraniu wykonuje przede wszystkim trening z piłką lekarską. Widać, jak wszystkie mięśnie jej brzucha i nóg pracują, a ćwiczenia nie są wcale proste. Dziewczyna zachowuje pełne skupienie, a każdy ruch wykonywany jest przez nią bardzo dokładnie. Forma Angeliki robi wrażenie. 

Niestety nie wiemy, czy youtuberka stosuje jakąś dietę. Możemy jednak przypuszczać, że jej idealna sylwetka jest wynikiem ciężkich i intensywnych ćwiczeń. Jak widać, dziewczyna wykonuje je skrupulatnie i jest często bywalczynią siłowni. 

Jej trener, Gauer, znany jest ze swojej owocnej współpracy z Julią Wieniawą, Dawidem Kwiatkowskim czy youtuberka Mamiko Yoko. 

Anna Dereszowska także ciężko ćwiczy na sali treningowej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.