Doda zdradziła swój sposób na jędrną skórę. Jest dość zaskakujący, ale skuteczny

Doda już od dawna chwali się w mediach społecznościowych swoją wysportowaną sylwetką. Tym razem na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje w jacuzzi. Jej umięśniony brzuch od razu przykuł uwagę obserwatorów.

Doda już jakiś czas temu pokazywała swoim fanom, że czas działa na jej korzyść. Niedawno piosenkarka pochwaliła się nawet, że sporo schudła, głównie przez aparat ortodontyczny. Teraz przyszedł czas na upragnione wakacje. Gwiazda wypoczywa właśnie w Tunezji i skusiła się na kąpiel w gorącym jacuzzi. Jak sama jednak wyznała, to zupełnie nie jej bajka. Doda preferuje zimne kąpiele, które idealnie wpływają na jej skórę. 

Doda pokazała umięśniony brzuch w jacuzzi 

Doda już od dawna zaskakuje coraz to nowszymi zdjęciami, na których widać pięknie wyrzeźbione ciało piosenkarki. Najnowszy kadr z Tunezji tylko to potwierdza. Widać tutaj mocno umięśniony brzuch i doskonałą sylwetkę gwiazdy. 

 

Dorota Rabczewska zdradziła nawet niedawno, że waży dokładnie 51 kilogramów. Gwiazda nie przejmuje się zupełnie negatywnymi komentarzami i udowadnia, że wygląda idealnie. Pod zdjęciem pojawiło się także kilka pozytywnych komentarzy, a wśród nich ten z ważnym pytaniem. 

Dlatego tak dobrze wyglądasz, masz jędrna skórę, bo na pewno zażywasz zimnych pryszniców? 

- zapytał jeden z fanów piosenkarki. 

Doda od razu postanowiła odpowiedzieć. 

Letnich. I zawsze lodowata woda na koniec

- napisała. 

Jak widać Doda nie przestaje zachwycać swoją figurą i wciąż regularnie dba o wygląd. Można powiedzieć, że gwiazda nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak teraz. Gratulujemy! 

 Czy istnieje sposób na tak płaski brzuch, jak Dody? Zobacz wideo: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.