Eva Mendes zdradza szczegóły swojej diety. Podaje dzienny jadłospis

Eva Mendes może pochwalić się piękną sylwetką. W jaki sposób dba o linię? Aktorka zdradza szczegóły swojej diety.

Eva Mendes strzeże swojego życia prywatnego. Postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się ze swoimi fanami sposobami, które pozwalają jej zachować idealną wagę. W wywiadzie dla magazynu "Shape" przedstawiła swój przykładowy jadłospis. 

 

Dieta Evy Mendes

  • Aktorka zaczyna swój dzień od potraw przygotowanych z jajek. Zwykle jest to jajecznica z kromką chleba tostowego. Pomijanie białka podczas pierwszego posiłku sprawia, że Mendes czuje się ospała. Jeśli rankiem zdecyduje się na potrawę nie zawierającą tego składnika koniecznie musi wypić kawę. Stara się jednak, aby w śniadaniu znalazło się energetyczne białko.
  • Podczas obiadu na talerzu aktorki zwykle można znaleźć łososia z ryżem i komosą. Dodatkowo do posiłku dołącza sałatkę. Eva Mendes podkreśla, że nie ma problemu z powtarzaniem niektórych potraw. Z tego powodu bardzo często je to samo danie na lunch i obiad. 
  • Mendes otwarcie mówi, że po każdym posiłku lubi zjeść coś słodkiego. Jej ulubionym guilty plesure są czekoladowe jajka.
  • Z rodzinnego domu wyniosła miłość do ryżu i czarnej fasoli. Ze względu na ilość witamin w tych produktach zwraca uwagę, żeby każdego dnia zagościły na jej talerzu.

Przy wychowywaniu dwójki dzieci wspólny obiad jest wyczekiwanym posiłkiem, podczas którego aktorka może odpocząć. Mendes przyznaje, że podczas opieki nad córkami nie ma chwili wytchnienia. 

Jak wysmuklić talię? Zobacz przykładowy trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.