Enrique Iglesias pokazał swój umięśniony brzuch na zabawnym nagraniu. Fani są zachwyceni jego ciałem

Enrique Iglesias wzbudza niemało emocji wśród swoich fanów. Już we wczesnych latach swojej kariery uchodził za niezwykle przystojnego mężczyznę. Po latach wciąż udowadnia, że jego ciało wygląda fantastycznie.

Enrique Iglesias to piosenkarz, którego hity puszczane były w radiu głównie na początku XXI wieku. Nie można jednoznacznie określić, który z jego utworów okazał się najbardziej rozpoznawalnym przebojem. Piosenkarz uchodził za niezwykle przystojnego mężczyznę, a wiele dziewczyn i kobiet marzyło o tym, by spotkać go na żywo. Teraz Iglesias zamieścił zabawne nagranie na swoim Instagramie, na którym pokazuje swój umięśniony brzuch w towarzystwie dzieci - bliźniaków, Nicolasa i Lucy. Dzieci w tym roku skończą dwa lata.

Enrique Iglesias pokazał swój umięśniony brzuch na zabawnym nagraniu

Enrique Iglesias zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widać dwójkę jego dzieci. Ich mają jest rosyjska była tenisistka, Anna Kurnikowa. Fani swego czasu pisali sportsmence nawet, że być może przesadziła z odchudzaniem się. Iglesias tym filmikiem udowodnił, że wciąż jest w formie, a sześciopak na jego brzuchu powstał na skutek regularnych ćwiczeń na siłowni. 

 

Na nagraniu dokładnie widać, że Enrique może pochwalić się umięśnionym brzuchem. Filmik powstał na skutek zabawy z bliźniakami, a sam jego przekaz jest niezwykle zabawny. Piosenkarz ostatnio wycofał się lekko z show biznesu, jednak wciąż regularnie prowadzi swój Instagram, na którym zamieszcza wycinki z koncertów oraz kadry promujące jego twórczość. 

Właściwie to nie mam żadnej rutyny. Przeważnie robię pompki i wyciskam ciężary na ławce, kiedy jestem w domu. Poza domem, najczęściej idę na siłownię poćwiczyć. Moje programy są bardzo aktywne i zapewniają dużo ćwiczeń kardio

- wyznał w rozmowie z "La Yoga".

To nagranie to pierwsze z cyklu bardziej prywatnych w historii muzyka. Uwielbia on prowadzić aktywny tryb życia, a jego życie jest dość szalone. 

Najważniejszą rzeczą, w którą wierzę, jest zdrowe odżywianie i uprawianie sportu, aby być aktywnym. Rób coś, co lubisz, nawet pływając w oceanie. Moim ulubionym jedzeniem jest spaghetti z sosem bolońskim. Jest sycące i pełne składników odżywczych, zwłaszcza w wersji wegetariańskiej

- dodał na koniec wywiadu. 

Dwayne Johnson pokazał, jak wygląda jego rutyna treningowa

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.