Nicole Scherzinger trenuje na siłowni. Wykonuje popularne ćwiczenia i chwali się wysportowanym ciałem

Nicole Scherzinger lubi dzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z siłowni. Aktorka jest bardzo wysportowana. Tym razem pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje podczas treningu.

Nicole Scherzinger od zawsze zachwycała swoim wysportowanym i umięśnionym ciałem. Niedawno nawet jej trener personalny, Paolo Mascitti, pokazał, jak wygląda jej plan treningowy. 41-letnia gwiazda wciąż jest atrakcyjna i nieustannie pracuje nad sylwetką. Wykonywane przez nią ćwiczenia robią wrażenie. 

Nicole Scherzinger trenuje na siłowni

Nicole Scherzinger regularnie uczęszcza na sale treningowe. Jej trener personalny niejednokrotnie podkreślał, że do uzyskania odpowiednich efektów treningów potrzeba minimum trzech miesięcy, a trening siłowy i cardio to podstawa. 

 

Nicole wykonuje tutaj kilka ćwiczeń, które przede wszystkim korzystnie działają na mięśnie nóg i brzucha. Aktorka pokazuje, że bez względu na wiek można chwalić się świetną sylwetką. Jej wysportowane ciało to efekt regularnych i intensywnych ćwiczeń oraz zbilansowanej diety.

Na śniadanie uwielbiam jajka i tosty oraz wędzonego łososia, bekon lub owsiankę. Na lunch najchętniej jem zupę lub sushi. Na obiad wszystko od makaronu po ryż, mięso i warzywa

- wyznała w rozmowie z Woman's Health

Jej ulubionymi przekąskami są migdały, woda kokosowa i małe marchewki. Do ćwiczeń przede wszystkim słucha dobrej muzyki. Na jej playliście znajdują się tacy wykonawcy, jak Hozier, Sigma czy Sia. 

Kochaj i akceptuj siebie. Śpij dużo - sen naprawdę robi ogromną różnicę. Pij dużo wody. Nie pozbawiaj się niczego, ponieważ w końcu będziesz tego jeszcze bardziej pragnął. Wszystko powinno przebiegać z umiarem

- dodała na koniec. 

Czekamy na więcej zdjęć Nicole z siłowni. 

Eva Longoria także regularnie trenuje, najczęściej na siłowni

Zobacz wideo
Więcej o: