Hailey Bieber pokazała trening na jędrne pośladki. Ćwiczenia na tym przyrządzie przynoszą zaskakujące efekty

Hailey Bieber może pochwalić się piękną i wysportowaną sylwetką. Ostatnio jej przyjaciółka, Maeve Reilly, zdradziła, jak trenuje gwiazda i dzięki jakim ćwiczeniom ma tak jędrne pośladki.

Hailey Bieber niedawno wyszła za mąż i korzysta z uroków małżeństwa. Niedawno zdradziła, jak dokładnie wygląda jej dieta. Jednak nie tylko ona pozwala jej zachować świetną formę. Żona Justina Biebera nie zapomina przede wszystkim o regularnych treningach. Tym razem na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak celebrytka intensywnie ćwiczy na siłowni. Wykorzystuje do tego jeden przyrząd, dzięki któremu może pochwalić się tak jędrnymi pośladkami. 

Hailey Bieber pokazała trening na jędrne pośladki

Hailey Bieber, pod czujnym okiem swojego trenera osobistego, Kevina Mejia, trenuje na siłowni. Jak się okazuje, jej ulubionym ćwiczeniem na jędrne pośladki są tak zwane "ośle wykopy". Ćwiczenia te wspomagają mięśnie nóg i pośladków. 

Hailey BieberHailey Bieber https://www.instagram.com/stylememaeve/

Tym samym dolna część ciała jest w ciągłym ruchu, a mięśnie napinają się pod wpływem ciężaru. Ćwiczenia te można wykonywać także z obciążeniem. Im bliżej kostki się ono znajduje, tym więcej mięśni znajduje się w ciągłej pracy. 

Takie ćwiczenia można także wykonywać w trakcie jogi. Pozycja psa polega na mocnym schyleniu się i podnoszeniu jednej nogi do góry. Tutaj najważniejsza jest kontrola nad własną masą ciała. 

Treningi Hailey Bieber kładą nacisk przede wszystkim na pracę poszczególnych partii mięśni. Modelka uwielbia doskonalić mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Jak widać, jej trening jest dość intensywny, a dziewczyna realizuje go regularnie, głównie na sali treningowej pod czujnym okiem trenera personalnego. 

Anna Dereszowska również ćwiczy na siłowni

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.