Dwayne "The Rock" Johnson o swoim planie treningowym. Aktor wciąż zaskakuje kondycją i muskulaturą

Dwayne "The Rock" Johnson skończył w tym roku 47 lat i wciąż pokazuje, że na sali treningowej nie ma sobie równych. Na swoim Instagramie zdradził, jak wygląda jego treningowa rutyna i ile dokładnie waży.

Dwayne Johnson to ikona kina akcji i były amerykański zapaśnik. Swoją karierę zaczynał w World Wrestling Federation. Na swoim Instagramie zamieścił nagranie, na którym widać, jak przygotowuje się do treningów i jakie ćwiczenia są jego ulubionymi. Aktor pokazał także, że waży dokładnie 122 kilogramy i wciąż jest w świetnej formie. 

Dwayne "The Rock" Johnson opowiada o treningach

Dwayne Johnson od lat zaskakuje swoją kondycją. Tym razem zdradził swoim fanom, że do jego ulubionych ćwiczeń zaliczają się te na wzmocnienie nóg. W dalszej części nagrania dowiadujemy się, że uwielbia robić dla siebie notatki motywacyjne, które dodają mu energii

Zobacz wideo

Aktor pokazał ponad to, jak wygląda jego sportowa rutyna. W filmie zdradził, że uwielbia kłaść się spać z myślą, że dobrze spożytkował dzień. Dwayne przyznał się kiedyś, że potrafi dziennie zjeść nawet do 7 posiłków! Przyswaja tym samym prawie 4000 kalorii. Zazwyczaj w jego diecie znajdują się dorsze, jajka, ziemniaki i warzywa. Nie stroni też od potraw ryżowych. 

Aktor motywuje do aktywności fizycznej i zaskakuje swoją formą od lat. Jego muskulatura i wygląd robią wrażenie. Jesteśmy ciekawi kolejnych zdjęć z siłowni. 

Eva Longoria także ćwiczy na siłowni

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.