Victoria Beckham zachwyca idealną figurą. Teraz podała szczegóły swojej diety i treningu

Figura Victorii Beckham jest marzeniem wielu kobiet. Żona Davida Beckhama postanowiła podzielić się z fanami swoimi sposobami utrzymania idealnej wagi.

Victoria Beckham to prawdziwa bizneswoman. Oprócz odnoszenia sukcesów w pracy i wychowywaniu czwórki dzieci potrafi znaleźć czas także dla siebie i zadbać o swój wygląd. Jakie są jej tajniki utrzymania pięknej figury? 

Victoria Beckham - plan treningowy 

Victoria przyznaje, że wykonuje ćwiczenia co najmniej sześć razy w tygodniu. Uwielbia trening cardio. W jednym z wywiadów zdradziła, iż jej poranna trasa biegu liczy 5 kilometrów. Cztery razy w tygodniu projektantka wykonuje trening jednej z odmian jogi. "Yogalosophy" polega na połączeniu typowych ćwiczeń jogi z elementami rozciągania. To idealny trening na koniec dnia. 

 

Dieta Victorii Beckham

W utrzymaniu odpowiedniej wagi i dobrego samopoczucia przy szybkim tempie życia niezbędna jest odpowiednia dieta. Victoria stawia na produkty bogate w białko, takie jak: jajka czy ryby. Gwiazda wykluczyła ze swojej diety fastfoody, sól oraz cukier. W jej codziennym jadłospisie nie brakuje zdrowych sałatek oraz koktajli owocowych, które pozytywnie wpływają na stan skóry. 

Victoria podkreśla, że w kontrolowaniu sylwetki najważniejsza jest systematyczność ćwiczeń i pilnowanie dostarczania odpowiednich ilości witamin i białka. Niesamowita determinacja to klucz do sukcesu Beckham! 

Joga od podstaw - jak zacząć trenować? Zobaczcie wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.