Anna Dereszowska ćwiczy na siłowni. Aktorka jest w świetnej kondycji i zaskakuje formą

Anna Dereszowska od dawna intensywnie ćwiczy, a jej sylwetka prezentuje się idealnie. Tym razem aktorka pokazała swój trening, który wykonuje na siłowni. Po jej reakcjach widać, że jest on intensywny i męczący.

Anna Dereszowska to jedna z popularniejszych polskich aktorek, która może pochwalić się świetną formą. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Wielu jej instagramowych obserwatorów zastanawia się, na czym polega sekret jej szczupłej sylwetki i imponującej kondycji. Nie jest to z pewnością restrykcyjna dieta. Zatem co? Aktorka pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni, by móc pochwalić się taką figurą. 

Anna Dereszowska trenuje na siłowni

Anna Dereszowska już kilkukrotnie pokazała na swoim Instagramie jak spędza swój wolny czas i jak wyglądają jej pracowite dni na planach zdjęciowych. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami relacją, na której widać, że intensywnie trenuje, a pot i zmęczenie dodają jej endorfin. 

Zobacz wideo

Jak widać, Dereszowska wykonuje dość nietypowe ćwiczenia, które skupiają się przede wszystkim na pracy dolnych partii ciała i ramion. Jak sama napisała pod jedną z relacji, ćwiczy po to, by przygotować się na sezon zimowy. 

Uwielbiam takie męczarnie!

- dodała

Anna Dereszowska może pochwalić się idealną sylwetką i kondycją, której mogłyby pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Czekamy na więcej inspirujących nagrań z sali treningowej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.