Księżniczka Eugenia zdradziła, jak wyglądały jej przygotowania do ślubu. Schudła ponad 25 kilogramów

Minął dokładnie rok od ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. To był ważny dzień w życiu zakochanych. Księżniczka schudła na swój ślub aż 25 kilogramów i wyglądała w tym wspaniałym dniu naprawdę bajecznie.

Osobisty trener Eugenii twierdzi, że jego podopieczna mogła schudnąć nawet ponad 25 kilogramów. Jej przygotowania do ślubu przebiegły owocnie, a sama przyszła panna młoda wyglądała w dniu ślubu naprawdę pięknie. Wszystko to za sprawą odpowiedniej diety i zmianie nawyków żywieniowych, które przyniosły tak wyjątkowe efekty. 

Księżniczka Eugenia schudła do ślubu ponad 25 kilogramów 

Życie księżniczki Eugenii od dawna interesuje media na całym świecie. Na jesieni 2018 roku odbył się jej pierwszy ślub z Jackiem Brooksbankiem - brytyjskim biznesmanem. To był naprawdę podniosły dzień i przeszedł do historii jako ważny moment dla całej rodziny królewskiej. 

 

28-letnia wówczas księżniczka Eugenia podjęła zdecydowane kroki, by pięknie wyglądać na ślubnym kobiercu. Jak zdradza jej osobisty trener personalny, na skutek treningów, zyskała sporo masy mięśniowej, a jej waga spadła o 25 kilogramów. 

Wstaję o 6:45, by już o 7:00 rano móc zacząć mój trening. Tak ćwiczę w parku do godziny 8:00 rano. Uwielbiam robić squashe, skłony i wiele innych intensywnych ćwiczeń. Nie mogę jednak zbyt długo biegać. Chodzę też czasem na siłownię, która skierowana jest tylko dla kobiet

- wyznała w rozmowie z Haarper's Baazar.

Księżniczka dodała także, że stara się jadać poza domem, szczególnie w lecie. Lubi przebywać na świeżym powietrzu, a to ją znacznie odpręża i wycisza. Na kolację lubi ugotować własne jedzenie, ale kiedy ma taką okazję, chodzi do restauracji i najchętniej wybiera dietetyczne potrawy z kurczakiem lub sałatki. Jej ulubionym napojem jest zwykła woda z dodatkiem limonki. 

Sylwia Bomba wyznała, że schudła ponad 30 kilogramów

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.