Mama trójki dzieci zdradziła swój plan treningowy. Podjęła wyzwanie i schudła 10 kilogramów

Jak zrzucić wagę, będąc zabieganą mamą trójki dzieci? Emily Baldwin przedstawia swoją historię i efekty diety na Instagramie.

Emily Baldwin to zapracowana mama trójki dzieci. Każdy dzień stanowi dla niej wyzwanie. Stres związany z nadmiarem obowiązków doprowadził do problemów z wagą. Emily podzieliła się swoją historią na Instagramie. 

Zajadanie stresu a problemy z wagą

Złe odżywanie, w tym nadmiar słodyczy, to częsty wynik życia w ciągłym stresie. Podniesienie poziomu cukru daje na moment złudne uspokojenie. Przed rozpoczęciem diety w jej jadłospisie pojawiały się czekolada czy lody. Słodkości pozwalały kobiecie tłumić negatywne emocje. Niestety, w rezultacie takiej diety waga kobiety zaczęła szybko rosnąć. Baldwin postanowiła zmienić tryb życia i przystąpiła do walki z nadwagą. W dwa miesiące pożegnała się z ubraniami w rozmiarze L.

 

Wystarczył regularny trening

W przypadku Emily zadziałał regularny trening. Kobieta pokazała, że aby był skuteczny i dał dobre rezultaty - wcale nie musi trwać wielu godzin. Po wielu nieudanych próbach przechodzenia na restrykcyjne diety Australijka postanowiła spróbować 28-minutowego wyzwania, które opracował Sam Wood (australijski trener fitness, autor zdrowych przepisów oraz wyzwania "28 by Sam Wood"). Przez kolejne dwa miesiące kobieta codziennie wykonywała trening, na który składały się: jogging, ćwiczenia na bieżni, podnoszenie kettelbell czy jazda na rowerze. W czasie wyzwania Emily unikała jedzenia na mieście i niezdrowego podjadania w trakcie wychodzenia do kina, czy na spotkania towarzyskie.

Kobieta schudła 10 kilogramów w dwa miesiące

Zrzucenie zbędnych kilogramów dodało Emily pewności siebie. Podjęła dwumiesięczny program odchudzający, co przyniosło znaczną poprawę jej samopoczucia. Największym wyzwaniem było wyeliminowanie słodyczy i słodzonych napojów. Teraz Emily może pozwolić sobie na okazjonalne słodkości. Jednak ścisłe trzymanie się rutyny treningowej i związane z nią wyrzeczenia przyniosły zadowalające efekty. Oby tak dalej! 

Jak zrzucić 15 kilogramów? Piękna sylwetka to wynik regularnych ćwiczeń. Poznaj historię Sylwii! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.