Mama trójki dzieci zdradziła swój plan treningowy. Podjęła wyzwanie i schudła 10 kilogramów

Jak zrzucić wagę, będąc zabieganą mamą trójki dzieci? Emily Baldwin przedstawia swoją historię i efekty diety na Instagramie.

Emily Baldwin to zapracowana mama trójki dzieci. Każdy dzień stanowi dla niej wyzwanie. Stres związany z nadmiarem obowiązków doprowadził do problemów z wagą. Emily podzieliła się swoją historią na Instagramie. 

Zajadanie stresu a problemy z wagą

Złe odżywanie, w tym nadmiar słodyczy, to częsty wynik życia w ciągłym stresie. Podniesienie poziomu cukru daje na moment złudne uspokojenie. Przed rozpoczęciem diety w jej jadłospisie pojawiały się czekolada czy lody. Słodkości pozwalały kobiecie tłumić negatywne emocje. Niestety, w rezultacie takiej diety waga kobiety zaczęła szybko rosnąć. Baldwin postanowiła zmienić tryb życia i przystąpiła do walki z nadwagą. W dwa miesiące pożegnała się z ubraniami w rozmiarze L.

 

Wystarczył regularny trening

W przypadku Emily zadziałał regularny trening. Kobieta pokazała, że aby był skuteczny i dał dobre rezultaty - wcale nie musi trwać wielu godzin. Po wielu nieudanych próbach przechodzenia na restrykcyjne diety Australijka postanowiła spróbować 28-minutowego wyzwania, które opracował Sam Wood (australijski trener fitness, autor zdrowych przepisów oraz wyzwania "28 by Sam Wood"). Przez kolejne dwa miesiące kobieta codziennie wykonywała trening, na który składały się: jogging, ćwiczenia na bieżni, podnoszenie kettelbell czy jazda na rowerze. W czasie wyzwania Emily unikała jedzenia na mieście i niezdrowego podjadania w trakcie wychodzenia do kina, czy na spotkania towarzyskie.

Kobieta schudła 10 kilogramów w dwa miesiące

Zrzucenie zbędnych kilogramów dodało Emily pewności siebie. Podjęła dwumiesięczny program odchudzający, co przyniosło znaczną poprawę jej samopoczucia. Największym wyzwaniem było wyeliminowanie słodyczy i słodzonych napojów. Teraz Emily może pozwolić sobie na okazjonalne słodkości. Jednak ścisłe trzymanie się rutyny treningowej i związane z nią wyrzeczenia przyniosły zadowalające efekty. Oby tak dalej! 

Jak zrzucić 15 kilogramów? Piękna sylwetka to wynik regularnych ćwiczeń. Poznaj historię Sylwii! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Mama trójki dzieci schudła 10 kilo. Ćwiczyła tylko 28 minut dziennie
Zaloguj się
 • mazzinl890

  Oceniono 3 razy 3

  Kobieta schudła 10 kilogramów w dwa miesiące.
  To już ta 573-cia kobieta.
  A przed nam jeszcze tysiące, więc ten serial nie będzie mieć końca

 • wiceherszt

  Oceniono 2 razy 2

  Eh... Kolejne cuda na kiju. A wystarczy kalkulator. Bo człowiek działa trochę jak samochód, który w zależności od terenu i stylu jazdy zużywa określoną ilość paliwa, ale tylko w określonych widełkach. Tyle że w przeciwieństwie do samochodu, w człowieku zbyt dużo paliwa się odkłada, w wersji trudnej do spalenia.

  Przebycie piechotą około 12 kilometrów spala mniej więcej 850 kalorii, podczas gdy jedna durna 450 gramowa porcja kapuśniaku dostarcza około 400, mniej więcej tyle samo, co "porządne śniadanie". Tyle że większość ludzi w życiu tyle nie chodzi, zazwyczaj żrą i siedzą, potem wsiadają do samochodu, tam znów siedzą, wracają do domu i co robią? Siedzą i żrą. A potem lament, że fotel pooooszedł w drzazgi i nie ma na czym siedzieć podczas tego żarcia.

  Nie żreć. Wystarczy nie żreć i można nawet całymi dniami leżeć martwym bykiem, bez żadnych 28 minut ćwiczeń i tego typu dupereli. No ale jak tu nie żreć, jak wszędzie dookoła tyle żarcia? Człowiek nawet nie wie, gdzie i kiedy się nawpieprzał, bo tu coś skubnie, tam coś podje, zapomni a potem "Jezusicku, panie świnty, nic nie jadłem a d u p a jak u nosorożca".

 • dura_lex

  Oceniono 4 razy 2

  Kolejna miszczyni fitłesu. Teraz książki, autobiografie(300-stronnicowy opis 28 minut życia), filmy, programy. Ja w 25 minut zgubiłem 18kg i żyję normalnie.

 • delfina77

  Oceniono 4 razy 2

  Wystarczy jeść zdrowo, nie za dużo i ruszać się. Wtedy nie ma mowy o nadwadze bez względu na to, ile dzieci się ma

 • camaretto

  Oceniono 6 razy 0

  Dieta NŻ (nie żryj). Ja też schudłam 10 kgprzez 2 miesiące, siedząc z
  prawidłem na kręgosłupie przez cały dzień w fotelu. Kotek trzymał mnie wiernie pazurkami za kolano przez cały dzień, nie miałam serca jej zrzucić z kolan. Po 1,5 miesiącazałapałam,że schudłam o 6 - 7 kg, i zaczęłam regularnie. Teraz ciągnę dalej, żeby nieulec przyzwyczajeniu i jojo, ale prawidełpotrzebuję coraz mniej.
  Byłam wysportowana,ale przetrenowanie izbyt wiele fizycznej pracy doprowadziło do urazu kręgosłupa. :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX