Jennifer Lopez zdradza sekrety utrzymania idealnej figury po 50-tce!

Jennifer Lopez może pochwalić się olśniewającą sylwetką. Mimo wieku, figura gwiazdy zachwyca jej fanów. W jaki sposób piosenkarka dba o swoją linię?

Jennifer Lopez wciąż zaskakuje idealną sylwetką. W jaki sposób piosenkarka dba o swój wygląd? Czy jej idealne kształty to zasługa specjalnej diety?

Regularne ćwiczenia Jennifer Lopez

Osobista trenerka gwiazdy zdradza, że Lopez ćwiczy od 4 do 5 razy w tygodniu. Pierwsze treningi rozgrzewają mięśnie. Następnie dodawane są obciążenia do 2,3 kg. Jennifer przyznaje, że bardzo ważne jest nie opuszczanie kolejnych zajęć, a tylko regularny trening przyniesie oczekiwane efekty. Intensywne ćwiczenia pomagają w utrzymaniu wymarzonej wagi oraz wprawią w dobry nastrój! Nic tak nie wyzwala endorfin jak pozytywne zmęczenie. 

Dieta Jennifer Lopez 

Przy ćwiczeniach bardzo ważna jest zbilansowana dieta oraz unikanie używek. Gwiazda wykluczyła ze swojego jadłospisu kawę oraz alkohol. Kontroluje również ilość cukru i soli. W wywiadzie dla magazynu "People" Jennifer podkreśliła, jak ważną funkcję pełni spożywanie zbilansowanego białka oraz organicznych, nieprzetworzonych produktów. Do tego należy pamiętać o odpowiedniej ilości wody, zwłaszcza między odbywanymi treningami

Jak twierdzi gwiazda, świetną metodą na głód jest...wąchanie przed posiłkiem olejku z grejpfruta! Dzięki tej metodzie uczucie głodu zmniejsza się, co powoduje, że zjemy mniej!

Joga to świetny sposób na wdrożenie się do ćwiczeń. Sprawdź, jak zacząć ją uprawiać

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.