Joanna Liszowska schudła i uspokaja fanów. Metamorfoza gwiazdy jest wynikiem zdrowego stylu życia

Metamorfoza Joanny Liszowskiej nabiera tempa. Zaniepokojeni fani aktorki komentują ostatnie zdjęcia na Instagramie.
Zobacz wideo

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami przemiany Joanny Liszowskiej. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" prowadzi aktywny tryb życia, który fani mogą śledzić na Instagramie. Parę dni temu pod jednym ze zdjęć pojawiły się wypowiedzi zaniepokojonych fanów, którzy martwili się o zdrowie idolki.

Joanna Liszowska schudła za dużo?

Zmianę w wyglądzie aktorki widać gołym okiem. Gwiazda zrzuciła zbędne kilogramy, o czym z radością informuje fanów wrzucając na social media kolejne posty. Jej przemiana stała się przedmiotem sporu między obserwatorami. Znalazły się zarówno głosy uznania, jak i krytyki. Czy metamorfoza Joanny jest powodem do zmartwień?

Uśmiechnięta Joanna Liszowska uspokaja fanów

Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki przedstawia promienną, szczęśliwą kobietę. Joanna uspokaja tym samym swoich obserwatorów. Jej nowa figura to wynik systematycznych ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Gwiazda uwielbia jogging - najlepiej w otoczeniu pięknej przyrody. Pod postem pojawiły się bardziej przychylne komentarze: 

Zaraża Pani pozytywną energią
Asiu, wygląda Pani coraz piękniej i młodziej. Jestem fanką Pani twarzy i ciała

Joanna Liszowska uspokaja zaniepokojonych wymownymi hasztagami, dodanymi do zdjęcia: "kocham swoje życie" i "dobry dzień", "motywacja do fitnessu":

 

Kolejne zdjęcia dotyczące przemiany aktorki mają na celu przekazanie pozytywnej energii oraz motywacji do treningu i zmiany trybu życia na zdrowszy. Gwiazda zachęca swoich obserwatorów do korzystania z pięknej pogody i ćwiczeń na dworze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.