Gordon Ramsay schudł 25 kg. Pokazał, jak wygląda na plaży. Metamorfoza robi wrażenie! Stosował się do prostej zasady żywienia

Gordon Ramsay, najbardziej rozpoznawalny, brytyjski szef kuchni, schudł ponad 25 kilogramów. Stosował jedną dietę odchudzającą i wygląda teraz naprawdę rewelacyjnie.

Gordon Ramsay to ważna osobowość w świecie kulinarnym Wielkiej Brytanii. Jego restauracje otrzymały łącznie imponującą liczbę 16 gwiazdek. Ostatnio restaurator skupił na sobie spojrzenia mediów z całego świata. Wszystko to za sprawą jego imponującej metamorfozy. Ramsay schudł ponad 25 kilogramów. 

Gordon Ramsay sporo schudł dzięki diecie

Gordon Ramsay zdradził ostatnio, że schudł na skutek częstszego i bardziej regularnego odżywiania się. Restaurator wcześniej odżywiał się niezdrowo, zapominał o podstawowych posiłkach. Wszystko to przyczyniło się do nadwagi i niezdrowego wyglądu Gordona. 

 
Czuję się wreszcie dobrze, jedząc pięć posiłków dziennie. Są one małe, ale regularne jedzenie to to, czego potrzebował mój organizm. Nie ma przecież niż gorszego, niż jedzenie śniadania o 5:30, a potem głodowanie przez cały dzień

- wyznał szczerze w rozmowie z "Express". 

Przyznał także, że to właśnie regularnie jedzenie małych porcji pozwoliło mu skutecznie kontrolować jego codzienną rutynę żywieniową. Gordon Ramsay przed zastosowaniem diety odchudzającej ważył 122 kilogramy. Dzięki regularnemu odżywianiu udało mu się schudnąć 25 kilo. Restaurator świętował w tym roku 52 urodziny i - jak widać - może pochwalić się wysportowaną i odchudzoną sylwetką. 

 Metamorfozę przeszła także Kamila Saganowska. Schudła ponad 20 kilogramów 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.